ГоловнаНовини містаЖКГНАШЕ ЗДОРОВ’Я НАПРЯМУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ ТА ЕКОЛОГІЧНОСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

НАШЕ ЗДОРОВ’Я НАПРЯМУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ ТА ЕКОЛОГІЧНОСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

5 лютого 2016 - Halina

 

НАШЕ ЗДОРОВ’Я НАПРЯМУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ ТА ЕКОЛОГІЧНОСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Тема чистоти та благоустрою міста залишається актуальною для Біляївки. Радує те, що все більше жителів нашого міста та навколишніх сіл не стоять осторонь,  скинувши всі проблеми виключно на міську владу, а добровільно допомагають інспекції з благоустрою, не проходять повз випадків порушення чистоти та порядку.

 Так, зовсім нещодавно до мене від одного з жителів нашої об’єднаної громади прийшло повідомлення – на вулиці Плієва водій асенізаторної машини  в кількох метрах від автопарку злив просто в поле вміст машини. Інспекція з благоустрою міста зафіксувала факт адміністративного правопорушення. За номером машини водій був знайдений та йому направили повідомлення про запрошення його на адмінкомісію. В усній розмові свій вчинок водій виправдовував тим, що злив всього лише відкачену талу воду. Проте залишки на снігу свідчили про те, що там була не лише вода.

 

 

Окрім того, ця проблема підняла ще одну тему. На сьогодні жоден водій, який надає послуги асенізаторної машини, окрім машини КП «Біляївський водоканал» не уклав договір на злив води до міських очисних споруд. Отже, це велике питання, куди саме вони дівають викачані нечистоти. Тож інспекція з благоустрою міста буде ініціювати зустріч з усіма водіями асенізатор них машин, аби вирішите це питання. Адже нечистоти, які виливаються у невстановлених містах можуть спричини екологічні проблеми для всіх мешканців Біляївки. І кожному громадянину, який звертається за послугами асенізаторів, варто замислитися,  куди їх вивозять. Оточуючий нас світ замалий, і наше завдання дбати про весь мікрокосмос, що нас оточує, тому що ми є його частиною. І наше здоров’я напряму залежить від його чистоти та екологічності.

Коментарі (0)