ГоловнаНовини містаСуспільствоВОДІЇ, БУДЬТЕ ВВІЧЛИВИМИ ДО ПІШОХОДІВ!

ВОДІЇ, БУДЬТЕ ВВІЧЛИВИМИ ДО ПІШОХОДІВ!

25 травня 2017 - Halina

 

ВОДІЇ, БУДЬТЕ ВВІЧЛИВИМИ ДО ПІШОХОДІВ!

Те, що у Біляївці водії паркуються так, як хочуть, не думаючи про пішоходів, часто не пропускають їх на віддалених від центру пішохідних переходах — до цього ми звикли. Однак ця ситуація вже виходить за всі рамки.

Про неї на своїй сторінці на ФБ розповів житель нашого міста Юрій Креймер.

 

Шановні біляївці! Хочемо попередити, щоб Ви були обережніші на дорогах рідного міста, особливо, коли побачите даний автомобіль. Сьогодні ця машина ледь не стала причиною ДТП. Водій виїжджав з провулку на вулицю Спортивну та зробив наїзд на мене. Від ушкодження врятувало тільки те, що я зумів швидко зреагувати та в момент, коли автомобіль був на відстані в кілька міліметрів від ноги – відсахнувся від автомобілю. Машина проїхала, фактично зачепивши ногу.
Хоча я йшов обабіч дороги, не порушуючи правила, а водій не обрав безпечну дистанцію для руху свого транспортного засобу, він замість вибачень почав на мене лаятися. Свою провину так і не визнав, тож довелося зробити повідомлення до поліції та зафіксувати цей випадок. Адже завтра на моєму місці може бути дитина, яка не зможе так швидко зреагувати. Хотілось би, щоб водій зробив належні висновки з ситуації. Сподіваюся, що штраф та покарання зроблять його більш сумлінним водієм.
Україна – правова держава – починається з кожного з нас. Водіння з дотриманням правил – один з кроків до побудови справедливого суспільства та правової держави!

 

https://www.facebook.com/yurka.kreymer

 

Коментарі (0)