ГоловнаНовини містаСуспільствоМІСЦЕВІ ПІДПРИЄМЦІ ПОДАРУВАЛИ ВИХОВАНЦЯМ "НАДІЇ" РОЗВАЖАЛЬНУ ПРОГУЛЯНКУ

МІСЦЕВІ ПІДПРИЄМЦІ ПОДАРУВАЛИ ВИХОВАНЦЯМ "НАДІЇ" РОЗВАЖАЛЬНУ ПРОГУЛЯНКУ

29 травня 2017 - Halina

 

МІСЦЕВІ ПІДПРИЄМЦІ ПОДАРУВАЛИ ВИХОВАНЦЯМ "НАДІЇ" РОЗВАЖАЛЬНУ ПРОГУЛЯНКУ

Протягом тривалого часу наша громада опікується дітьми, які позбавлені батьківського піклування та перебувають у дитячому відділенні Біляївської ЦРЛ та в центрі соціально-психологічної реабілітації "Надія".

 

 

 

 

Сьогодні у нас в Біляївці були маленькі гості з центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Надія" (с.Троїцьке, Біляївського району). Переважно тут знаходяться діти, які вилучені з родин на період усунення ними різних соціально-побутових проблем.
До Дня захисту дітей на невеличку розважальну прогулянку вихованців "Надії" запросили наші місцеві підприємці. Можливість пострибати на батутах, покататися на електромобілі — від розважального дитячого майданчика "Кенгуру", керівник Юрій Прутян.
Подружжя Юлії та Вадима Белинських, які були ініціатором саме цього візиту, пригостили малят дуже смачною піцею та дали з собою ще шість великих піц для дорослих дітей, які не змогли приїхати цього разу.
Найсмачніший у Біляївці лимонад був від кафе "Парк", Дмитро Капельчук.
Валерій Олійник (офіційний дистриб'ютор торгової марки "Белая бяреза") передав для дітей упаковку морозива.
Постійна фея та чарівниця всіх соціальних акцій, які спрямовані на допомогу дітям, Катерина Погрібенна подарувала кожній бажаючій дитині дуже класний та небанальний аквагрім, за яким вистроїлася черга бажаючих.
ГО "Сузір'я добра" (співзасновник Оксана Кубінська) за пожертвування меценатів з Біляївського району, з Одещини, купила кожній дитині невеличкі подарунки, а також передала в притулок фрукти, печиво, соки. Керівник ГО "Патріот" та депутат міськради Олег Рогачко  допоміг це все доставити до місця зустрічі.
Спільними зусиллями дітям подарували справжнє свято. Вони поїхали з нашого міста щасливими та задоволеними. Дуже-дуже і дуже хочеться вірити в те, що такі яскраві моменти дитинства для них стануть стимулом прагнути до кращого життя, ніж те, що вони знали в своїх родинах. Щоб жили з думкою, що світ — багатогранний та різнобарвний. І ньому дуже багато добрих та милосердних людей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі (0)