ГоловнаНовини містаСуспільство

Суспільство

МІСЦЕВІ ПІДПРИЄМЦІ ПОДАРУВАЛИ ВИХОВАНЦЯМ "НАДІЇ" РОЗВАЖАЛЬНУ ПРОГУЛЯНКУ

Протягом тривалого часу наша громада опікується дітьми, які позбавлені батьківського піклування та перебувають у дитячому відділенні Біляївської ЦРЛ та в центрі соціально-психологічної реабілітації "Надія".

 

 

 

 

29 травня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 457 переглядів
Теги: чужих, дітей, буває, акція

ВОДІЇ, БУДЬТЕ ВВІЧЛИВИМИ ДО ПІШОХОДІВ!

Те, що у Біляївці водії паркуються так, як хочуть, не думаючи про пішоходів, часто не пропускають їх на віддалених від центру пішохідних переходах — до цього ми звикли. Однак ця ситуація вже виходить за всі рамки.

25 травня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 469 переглядів

СЬОГОДНІ В БІЛЯЇВЦІ ВІДКРИВСЯ МАГАЗИН МЕРЕЖІ "EVA"?

Поки містяни мріють про супермаркет, а міська рада запрошує інвесторів для того, щоб вони розвивали у Біляївці цей напрямок діяльності та залучає їх через створення привабливих інвестиційних пропозицій, сьогодні  в центрі відкрився перший мережевий магазин косметики та товарів для дому "Eva". Магазин відкриється на місці колишнього кафе-бару "Стрілець".

Сподіваємося, що це добрий знак. І незабаром інші мережеві магазини з'являться в нашому місті.

25 травня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 745 переглядів

МИ ОТРИМАЛИ ВІДПОВІДЬ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЩОДО ЙМОВІРНОГО РЕМОНТУ У ПОЛОГОВОМУ

В минулому році ми розпочали соціальну кампанію, аби привернути увагу до умов перебування та ставлення до жінок в пологовому відділені та відділені патології Біляївської ЦРБ.  На жаль, якщо якісь моменти дійсно змінилися, загальна картина залишається далекою від тієї, на яку заслуговують наші жінки. У світлі триваючої реформи медицини, на жаль, наші побоювання, які озвучувалися тоді, виглядають все більше песимістичними. Нагадаю, що ми тоді висловлювали занепокоєння, якщо більшість жінок їхатимуть народжувати до Одеси (з різних причин: ставлення медперсоналу, ремонти в палатах, якість медичного обслуговування тощо), то під час реформи скорочення розпочнеться з тих лікарень, які здаватимуться менш навантаженими. Нещодавно ми отримали нарешті відповідь на колективне звернення від керівника Одеської обласної ради А.І.Урбанського.


БЕЗОПАСНОСТЬ ДОРОЖНОГО ДВИЖЕНИЯ: О ЧЕМ НУЖНО ПОМНИТЬ ВОДИТЕЛЯМ

  Украинский медицинский центр безопасности дорожного движения и информационных технологий при МОЗ Украины (21.03.2017) при поддержке Кабинета Министров своим Постановлением от 27.12.16 г. объявил по всей Украине с 8.05-14.05.17 г. неделю безопасности дорожного движения. Медицинская общественность также подключается к данной проблеме. Безопасность дорожного движения и, в частности,  медицинский аспект данной проблемы является очень важным моментом.

15 травня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 135 переглядів

НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ЄВРОПИ

Обнімітесь, мільйони,
Поцілуйтесь, мов брати!
Вічний Отче доброти,
Дай нам ласки й охорони!
Кого доля ощастила
Тим, що другові він друг,
Кого любить лада мила, —
Йдіть до нас в веселий круг.
Йдіть усі, хто зве своєю
В світі душу хоч одну!
Хто ж весь вік черствів душею —
Йди у іншу сторону.

Слова гімну Європейського Союзу, "Ода до радості"


 

15 травня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 237 переглядів

ЗВЕРНЕННЯ керівництва Одеського, Херсонського, Миколаївського, Вознесенського та Ізмайльського гарнізонів до мешканців міст
5 травня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 164 перегляда

ГРУПА МАЛОЛІТНІХ ЖИТЕЛІВ МІСТА НІВЕЧИТЬ ГРОМАДСЬКЕ МАЙНО ТА Б’Є ПЕРЕХОЖИХ

Ця тема давно на слуху. Хтось палками позбивав всі квіти на центральних вулицях. Хтось понівечив ялинку та обірвав з неї іграшки. Хтось – гойдалки. Переважно за цими подіями стояли місцеві діти та підлітки. Ми качаємо головами та забуваємо про ці випадки на другий день. Але буквально на днях трапилась надзвичайна ситуація. Група малолітніх дітей та підлітків напали та побили просто серед вулиці двох літніх людей, знімаючи це на відеокамеру мобільного телефону.

3 травня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 1018 переглядів

ПАРТНЕРСКИЕ РОДЫ: ОПЫТ БЕЛЯЕВСКИХ РОДИТЕЛЕЙ

Продолжая начатую в прошлых номерах тему о том, что женщины достойны рожать в нормальных условиях, выходить из роддома с радостью и улыбкой, мы поговорили с жительницей нашего города Анастасией Ельниковой на тему партнерских родов. Ведь зачастую присутствие будущего папы в родовом зале оказывает  благоприятное влияние  не только на роженицу, но и на медперсонал.


МУЖЧИНА, КОТОРЫЙ БЫЛ ПРИКОВАН 5 ЛЕТ К ПОСТЕЛИ, ТЕПЕРЬ СМОЖЕТ ВЫЙТИ НА УЛИЦУ
25 квітня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 265 переглядів

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ –МІФ АБО РЕАЛЬНІСТЬ?

  З 2012 р. в  Україні діє Закон «Про протидію торгівлі людьми». За його нормами надається офіційний статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, що передбачає надання їй державної допомоги.Хоча гуманітарними інституціями ООН Україну нині й  включено до числа держав, уряди яких докладають значних зусиль із метою покласти край торгівлі людьми, однак цих зусиль наразі недостатньо. Зокрема, як засвідчує Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна»,  українці, а особливо українки, котрі стали жертвами подібної торгівлі, сьогодні  перебувають у 38 країнах світу, в тому числі, в Росії, Польщі, Туреччині, Німеччині, Лівані, Ірландії, Болгарії, США, Сербії, Косово, Канаді та Сирії.

19 квітня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 228 переглядів

НІХТО ЗА НАМИ СМІТТЯ НЕ ПРИБЕРЕ!  (відео)

У м.Рені проходить соціальна гра "Я — мер". Вона відбувається навесні серед школярів м.Рені. Окрім прибирання території парку, учні Ренійської гімназії "220 V" сфільмували соціальний ролік на мотив хіта гурту "Гриби". «Между нами тет лед, мусор за нами никто не уберет. Пусть промокнем под дождем, но сегодня мы все уберем!».

Дивимося та вчимося, як креативно та з любов'ю можна ставитися до свого міста.
 

19 квітня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 305 переглядів
Теги: практики, кращі, корисний, досвід

Ворог №1: малорухливий спосіб життя

Минулого разу в рубриці «Будьте здорові» ми говорили про одного з найголовніших ворогів здоров’я для чоловіків та жінок – малорухливий спосіб життя. Сьогодні ми підготували для Вас, шановні чоловіки, добірку порад, як змінити цю ситуацію. Нашими експертами та консультантами цього разу будуть два молодих чоловіки – Андрій Нікітченко та Євген Зубков. Ці хлопці не є професійними спортсменами, але вони багато знають про те, чому корисно підвищувати свою фізичну активність та займатися спортом.

19 квітня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 270 переглядів
Теги: здорові, гендер, будьте

ВЕРЮ, ЧТО ЧЕЛОВЕКА МОЖНО ВЫЛЕЧИТЬ СЛОВОМ!

 «Бывает такое, что в один прекрасный день у студентов просыпается желание учиться… Правда на следующий день, как правило, наступает экзамен», — так  обычно шутили мои преподаватели над однокурсниками, которые, как редкий луч солнца в зимнее время, появлялись в университете только на период сессии. К студентам-стипендиатам Беляевской ОТГ, интервью с которыми периодически появляется на страницах нашей газеты, эта фраза, разумеется, никакого отношения не имеет. Все они – прилежные ученики, активные участники общественной жизни своих учебных заведений, а их зачётные книжки пестрят хорошими отметками. Особенно приятно осознавать, что в конце прошлого года именно они стали первыми в истории нашего города студентами, которые получили стипендию Беляевского городского совета.

Сегодня в гостях у «ВБ» – Ольга Башинская, студентка ІІІ курса Одесского национального медицинского университета. О том, как девушке удаётся совмещать в своей жизни учёбу, творчество и спорт, а также какую роль в этом всём играет её терпеливый папа – читайте в нашей с ней интервью.  

31 березня 2017 - Halina | Детальніше | 0 коментарів | 500 переглядів
Теги: стипендиат_2017

ВОНИ ЗАВАЖАЮТЬ ЧОЛОВІКАМ ТА ЖІНКАМИ ЖИТИ ДОВГО ТА ЩАСЛИВО: ШУКАЄМО ВОРОГІВ ТА ВЧИМОСЯ З НИМИ БОРОТИСЯ, ворог №1, малорухливий спосіб життя

7-го квітня відзначається Всесвітній День здоров’я. Для нас, на тлі медичної реформи, яка цілком ймовірно позбавить Біляївку лікарні вторинного типу, залишивши тільки центр надання первинної медико-санітарної допомоги, тема піклування про здоров’я та збереження його з малих літ набуває особливої актуальності. Однак це не лише наша, локальна проблема. Заради цікавості заглянули в демографічний щорічник «Населення України», який видає Державна служба статистики України. Показники невтішні. Середня тривалість життя в Україні складає для чоловіків 66,4 роки, для жінок – 76,6 років (дані 2016 року). До речі, українські чоловіки не тільки раніше за жінок йдуть з життя, вони живуть в середньому на 15 років, за даними офіційної статистики, менше, ніж чоловіче населення європейських країн. Взагалі ж у 29 країнах світу з високим рівнем доходів новонароджені можуть розраховувати на 80 років життя. Які ж головні вороги, що заважають українським чоловікам та жінкам жити довго та щасливо, як з ними боротися, ми писатимемо та розповідатимемо вживу в рамках соціального проекту «ВБ» — «Будьте здорові!»

 

 


Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання