ГоловнаНовини містаСпортЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАВЕРШИЛОСЯ НА ЗВОРУШЛИВІЙ НОТІ

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАВЕРШИЛОСЯ НА ЗВОРУШЛИВІЙ НОТІ

22 лютого 2016 - Halina

 

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАВЕРШИЛОСЯ НА ЗВОРУШЛИВІЙ НОТІ

Богдан В.П.

Закінчилася  першість міста з міні-футболу на Кубок Біляївської міської ради, участь в якій взяли сім команд, учасниками яких є жителі нашого міста.  За результатами змагань були виявлені кращі гравці, кращі бомбардири і, разом з тим,  порушники футбольних правил. Усі команди не призери змагань   були відзначені подяками та грошовими винагородами: «U– 19»,  «Арсенал»,  «Дністер» та «Пегас».  

Молода, здібна та перспективна команда «ДЮСШ», в якій грають вихованці спортивної школи, заслужено стала бронзовим призером змагань,   вагомий внесок в це досягнення зробив тренер Макагон Геннадій. Навіть в останньому матчі, програючи з різницею у два м’яча, він зумів переконати  своїх молодих колег по команді повірити у свої можливості,  в результаті зігравши внічию  з командою «Пегас», залишивши тим самим суперників за п’єдесталом пошани. Срібло – ІІ-е місце змагань чесно виборола команда «Дружба».   А переможцем, володарем Кубку,  і в цьому заслуга Сінькевича А.В.,  стала збалансована та згуртована команда «Реал». Треба відзначити, що це третій успіх команди в цих змаганнях, які проводяться щорічно. За традицією були відзначені найкращі гравці у номінаціях: воротар – Євтушенко В. («Пегас»), захисник – Макагон Г. («ДЮСШ»), гравець – Михайлов М. («Дружба»),  бомбардир  — Баранов В («Реал»), молода надія – Дмитрик С. («ДЮСШ»). Усі команди — призери змагань отримали грамоти, кубки, медалі і грошові винагороди.

 

Подяками Біляївської міської ради відзначено арбітрів змагань – Сіроштана С. та Степового О., секретаря змагань – Клименко О., а також медсестру Нікітченко В.  та відокремлений колектив підрозділу «Біляївська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги» (гол.лікар Аносов А.Ю.).

Цікава статистика:

Найбільшу кількість м’ячів забила у ворота суперника команда «ДЮСШ» — 66 м’ячів, «Дружба» — 65, «Реал» — 64.   

— Найменшу кількість голів пропустила команда «Реал» — 29 м’ячів;

— Найбільшу кількість м’ячів пропустила команда «U– 19» — 97 м’ячів.

-  Найменшу кількість голів забила команда «U– 19» — 26 м’ячів.  

  — Найбільше під час ігор  дисципліну порушувала команда «Дністер» — 5 попереджень, за нею йдуть команди «Дружба» та «Арсенал» — по 4  попередження.

Найбільше голів забили: Баранов В. (22 м.), Ісаєв М. (10 м.), Підлетейчук В. (21 м.), Макагон Г (16 м.), Рогачко С. та  Мандзюк О – по 15 м.

Під час урочистого закриття змагань присутніх вітали гнучкі і талановиті дівчата з колективу естрадно-спортивного танцю «Пандора» (кер. Журавльова О.) А закінчилися урочистості на зворушливій  ноті. За рішенням  членів команди «ДЮСШ» усю свою грошову винагороду за здобуття ІІІ-го  місця у змаганнях вони передали одному з вихованців спортивної школи – Тарашевському С., який зараз  з важким захворюванням перебуває на лікуванні.  Ініціативу футболістів підтримали ще три команди – «Реал», «Пегас» та «Дружба». Гроші були передані дідусю хлопця, який був присутній  у залі.

Біляївська міська рада висловлює  подяку всім командам,  вболівальникам, гостям, які приходили на ігри, підтримували своїх гравців, хоч, можливо, і не завжди отримували очікуване  задоволення від футбольних баталій.

Командам бажаємо готуватися до нових зустрічей, наполегливо тренуватися, щоб в майбутньому не засмучувати своїх вболівальників.

 

Більше фото — http://bilyaivka.od.ua/photos/1050

 

Коментарі (0)