ГоловнаНовини містаСпортВихід завжди є!

Вихід завжди є!

13 січня 2016 - Admin

 

Вихід завжди є!

Останнім часом дуже багато доводиться зустрічатися з ситуаціями, коли усвідомлюєш, скільки в світі біди. Ніби живеш своїм життям, в якому всього вистачає, але постійно думаєш – для щастя чогось ще бракує…А потім розмовляєш з бабусею 12-річної дівчинки, всі мрії якої в тому, аби «воно, її сердечко, тільки не росло, бо лікарі кажуть, що не знатимуть тоді, що й робити», «аби вона тільки не підхопила інфекцію, бо їй в жодному разі не можна хворіти»…У такі хвилини починаєш по-іншому ставитися до життя. 

Останнім часом дуже багато доводиться зустрічатися з ситуаціями, коли усвідомлюєш, скільки в світі біди. Ніби живеш своїм життям, в якому всього вистачає, але постійно думаєш – для щастя чогось ще бракує…А потім розмовляєш з бабусею 12-річної дівчинки, всі мрії якої в тому, аби «воно, її сердечко, тільки не росло, бо лікарі кажуть, що не знатимуть тоді, що й робити», «аби вона тільки не підхопила інфекцію, бо їй в жодному разі не можна хворіти»…У такі хвилини починаєш по-іншому ставитися до життя.

 

Деякий час тому ГО «Самопоміч-Біляївка» закликало допомогти нашій землячці,12-річній Наталії Потаповій, яка потребує обстеження та лікування. Відгукнулось дуже багато людей. Хтось перераховував кошти на карточку, хтось віддавав з рук в руки, а хтось прийшов та взяв участь у благодійному турнірі  з настільного тенісу та армреслінгу, що відбулися минулої неділі.

 

Поки учасники змагалися, я мала змогу поговорити з мамою дівчинки. Родина хоча й переживає скруту, але дуже боїться когось потурбувати, розраховуючи тільки на себе та свої сили:

 

-         Ми думали якось самі справимося. Час непростий, усім важко. Зараз нам потрібно їхати в Київ на обстеження. Наталочка майже три роки тому перенесла інсульт, а мені сказали, що за три роки рухливість руки, усі функції мозку мають відновитися. Якщо за три роки не відновляться, то вже потім нічого не можна буде зробити. А в неї ручка так і залишається малорухливою. Окрім того, дуже переживаємо, аби не почало збільшуватися в розмірах серце. Ще тоді, коли робили операцію, ніхто не хотів братися за наш випадок…Радили переїжджати до Білорусії на постійне місце проживання, там дітям операції роблять безкоштовно, але ми не зважилися. Знайшли лікаря в Києві, в інституті кардіології. Там і зробили операцію, можливо, треба було їхати після на реабілітацію кудись, масажі професійні робити, а ми все самі, самі… На чергове обстеження збиралися їхати вже не один місяць. Але якусь копійку заробили – 200-300 кг вугілля купили, бо в хаті холодно не може бути, Наташі не можна переохолоджуватися. Що залишилося… – відкладали.  Але з мізерної зарплатні щось зібрати неможливо. Така безнадія, безвихідь брали за душу…Ми не просили про допомогу, але Бог поміг. Про нашу біду дізнався хлопець Юра Креймер з ГО «Самопоміч-Біляївка», його друзі розпочали нам допомагати. Кожне смс-повідомлення, що на рахунок прийшли кошти – ми зі сльозами зустрічали. Допомогли нам у Біляївській міській раді, в Біляївській РДА. Ми вже купили квитки в Київ та записалися на прийом до лікаря. Треба повноцінно обстежити Наташу, отримати призначення лікаря. Тепер у нас є надія! Я дуже вдячна людям, які відгукнулися. Просто не знаю, як Вам дякувати. Дай Боже усім Вам здоров’я та не знати бід!

 

Змагання з настільного тенісу тривали з 11.00 до 18.00. в трьох вікових групах. Мінімальний благодійний внесок за змагання був 10 грн., проте жертвували кожен, скільки зміг. Першими в скриньку потрапили 300 грн., які були передані для Наташі від учнів 8-б класу Біляївської ЗОШ №1 (класний керівник Авраменко Тетяна).

 

 

В змаганнях з настільного тенісу перемогли:

У категорії від 15 до 17 років: Лук’янчук Яна (1-е місце), Машталір Христина, Гидирим Едуард (3-е місце); в категорії до 14-ти років: Ткаченко  Дмитро (1-е місце), Кочкін Дмитро (2-е місце), Козаков Стас (3-е місце).

 

В категорії старше 18-ти років брало участь 22 спортсмена, 5 підгруп по 4 чоловіки, 5 кращих змагалися в фіналі. Переможцями стали Кістеньов Олексій (1-е місце), Харитонов Олексій (2-е місце), Дмитренко Юрій (3-е місце). 

 

Усі переможці отримали подарунки від офіційного спонсору турніру — компанії «StreetWorkout.PRO».

 

У змаганнях з армреслінгу в категорії «85+»: 1-е місце Євген Горбатюк, 2-е місце Васильєв Іван, 3-е – Чуйкін Дмитро; в категорії «до 85 кг» 1-е місце Бакал Павло, 2-е Павлюк Ігор, 3-е Євген Зубков; в категорії до 70-ти кг 1-е місце Кулішов Микола, 2-е Корпан В’ячеслав, 3-е Оболонко Микола.

 

 

Переможці з армреслінгу отримали місячні абонементи на відвідування тренажерного залу «Арена» від Петра Марінка

.

Загалом же під час благодійного турніру від учасників та вболівальників було зібрано 1270 грн., які керівник ГО «Самопоміч-Біляївка» Денис Синтюк передав мамі дівчинки.

 

 

Побажаємо родині успішно здолати усі труднощі та проблеми! Серце дівчинки має битися в здоровому ритмі!

 

А всім нашим читачам зичимо ніколи не втрачати віри в чудеса та губити надія. Вихід завжди є! Надія завжди є! Якщо Ви не можете знайти  вихід самостійно -  просто попросіть допомоги. В світі багато біди, але так само багато добрих людей. А біда, яка поділена на велику громаду – це просто тимчасова неприємність. 

Коментарі (0)