ГоловнаНовини містаСпортВЕТЕРАНИ-ВОЛЕЙБОЛІСТИ ВИБОРОЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ У ТУРНІРІ З НАГОДИ ВИЗВОЛЕННЯ БІЛЯЇВКИ

ВЕТЕРАНИ-ВОЛЕЙБОЛІСТИ ВИБОРОЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ У ТУРНІРІ З НАГОДИ ВИЗВОЛЕННЯ БІЛЯЇВКИ

22 квітня 2016 - Halina

 

ВЕТЕРАНИ-ВОЛЕЙБОЛІСТИ ВИБОРОЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ У ТУРНІРІ З НАГОДИ ВИЗВОЛЕННЯ БІЛЯЇВКИ

В рамках відзначення 72-ї річниці визволення нашого міста від румунсько-німецьких загарбників відбувся турнір з волейболу серед ветеранів цього виду спорту. У змаганнях взяли участь команди м.Біляївка, с.Мирне та смт Сарата.

Перед початком турніру з вітальним словом до спортсменів звернувся голова Біляївської об’єднаної територіальної громади М.П. Бухтіяров. У своїй промові Михайло Петрович поіменно назвав всіх героїв, які звільняли наше місто від фашистської окупації, згадав і нині живого визволителя Біляївки М.С. Шуляка та відзначив, що проведення подібних змагань є  яскравим свідченням зв’язку поколінь, пам’яттю про героїчне минуле нашого краю та вдячністю за невмирущий подвиг солдатів в ім’я миру. Міський голова також підкреслив, що у цих змаганнях беруть участь цілі династії біляївців, як-от Турятко Олександр та його син Костянтин, та спортсмени різного віку, яких об’єднує любов до здорового способу життя. 

Після закінчення урочистої частини змагань турнір оголосили відкритим. Оскільки команда села Мирне приїхала на гру не ветеранським складом, їй вдалося здобути перше місце. Найтяжче виборювати перемогу їм довелося у грі з командою нашого міста, яка показала справжній бій і лише у третьому заключному сеті поступилася золотом. Ще одні наші гості — смт Сарата також довго чинили опір команді Мирного. У кінцевому результаті вони здобули третє місце у змаганнях, програвши Мирному з рахунком 23:25 і 21:25 та Біляївці з рахунком 19:25 та 21:25.  Тож почесний срібний п’єдестал дістався команді ветеранів нашого міста.

 

 

Коментарі (0)