ГоловнаНовини містаСпортУВАГА: МАЙОРІВСЬКІ ФУТБОЛІСТИ АТАКУЮТЬ!

УВАГА: МАЙОРІВСЬКІ ФУТБОЛІСТИ АТАКУЮТЬ!

24 травня 2016 - Halina

14 травня, у суботу в селі Майори пройшов третій тур Першості району з футболу серед команд першої та другої Ліги. У поєдинку зустрілися команди ФК «Біляївка-2», яку представляють майорівці, та ФК «Міжлимання-2».

Розпочався матч з традиційного обміну рукостисканнями футболістів обох команд, після чого гравці вступили у двобій. Перший тайм розпочався з особливої активності володарів поля — команди села Майори, які одразу взяли ініціативу у свої руки та організували кілька небезпечних атак на ворота суперників. Ті також не мали бажання програвати, тож тримали рахунок  нуль-нуль, відбиваючи наступи наполегливих майорівців. Однак ця задача виявилася нелегкою, і вже на п’ятнадцятій  хвилині  хід подій було змінено. Відкрити рахунок та створити по-справжньому гольовий момент вдалося гравцю команди с.Майори — Косминському Андрію, який забив у ворота суперника перший гол. Футболісти Міжлимання продовжували чинити опір, але перевага все одно залишалася на боці майорівців — з нищівним рахунком 5:0 вони закінчили перший тайм.

На другу половину матчу володарі поля вийшли з піднесеним настроєм, але продовжували тримати пильність та відбивати атаки суперника, який не втрачав надії перевести хід гри на свою користь. У свою чергу наступи Міжлимання та їх прагнення хоча б раз «взяти» ворота противника не дали своїх результатів, а навпаки додали їм ще одного м’яча під час другої зустрічі.

У підсумку після фінального свистка і двох таймів напруженої боротьби рахунок був 6:0 на користь села Майори. Абсолютну перемогу своєї команди вболівальники зустріли гучними оплесками та емоційними вигуками.

ФК Майори виступали у складі: Косминського Андрія (чотири голи), Горділовського Максима, Білого Олександра, Гички Валентина, Грачова Анатолія, Карпенка Сергія (два голи), Парандюка Тараса, Заєць Олександра,  Івасюка Віктора, Макаревича В’ячеслава, Луковця Вадима, Поповського Руслана, Філіпова Андрія, Кислякова Владислава, Малиновського Дениса, Некачайло Сергія та Мигалецького Олександра.

Біляївська міська рада вітає команду із заслуженою перемогою та бажає їй і надалі втримувати вищу щаблину у змаганнях та з таким же успіхом представити свою громаду у селищі Дослідне, де вже цієї суботи відбудеться наступна гра.

Кращим гравцем цього матчу став футболіст команди села Майори – Андрій Косминський, який забив у ворота суперника чотири голи (на фото)