ГоловнаНовини містаСпортПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ – ПІДСУМКИ

ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ – ПІДСУМКИ

21 березня 2016 - Halina

 

ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ – ПІДСУМКИ

Закінчилася першість міста з волейболу на кубок Біляївської міської ради, участь в якій в цьому році взяла рекордна кількість команд – 8.

Отже, за результатами ІІІ-тю сходинку п’єдесталу пошани посіла команда  «Хантерсбол» (тренер Лоза Д.) ІІ-ге місце отримала сильна та згуртована команда  «Драйв» (тренер Сінкевич А.).  І, пройшовши весь турнір без єдиної поразки, програвши лише 2 сети, двічі перемігши минулорічного чемпіона – команду «Драйв», ставши таким чином неперевершеними, перемогу здобула команда «Ветеран» (тренер Турятко О.). Команди   були нагороджені кубками, дипломами, медалями та грошовими винагородами.

Усі інші команди   отримали  подяки від Біляївської міської ради  за участь.

Відзначимо, що команда  «Рятівник», у порівнянні з минулим роком,  стала більш згуртованою, сильною та дисциплінованою. Відчувався прогрес і у команди «Адреналін» (школярі), які двічі обіграли  команду «Дністер», а в деяких сетах давали гідний опір й іншим командам. Сильна та впевнена   команда «Карпи» була  націлена на здобуття високого результату. Втім, не використавши усі свої можливості до кінця, посіла 4-те місце в турнірній таблиці. Кращі учасники змагань були нагороджені призами:

  • молодий гравець – Турятко І. («Адреналін»)
  • нападник – Турятко К. («Ветеран»)
  • ліберо – Сінкевич А. («Драйв»)
  • корисний гравець – Кліменко О. («Хантерсбол»)
  • гравець – Горюхін Р. («Драйв»)

 

Також відзначимо, що напередодні закриття  відбулися змагання першості району з волейболу, де наша чоловіча команда в запеклій боротьбі посіла третє місце.

Біляївська міська рада висловлює щиру подяку усім учасникам змагань першостей. Адже  в цьому  турнірі спортсмени готувалися до участі у районних змаганнях. 

Коментарі (0)