ГоловнаНовини містаСпортЧИ СТАНЕ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА СЕЛИЩА ПОВСТАНСЬКОГО СЕНСАЦІЄЮ НА КШТАЛТ ІСЛАНДСЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ?

ЧИ СТАНЕ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА СЕЛИЩА ПОВСТАНСЬКОГО СЕНСАЦІЄЮ НА КШТАЛТ ІСЛАНДСЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ?

6 липня 2016 - Halina

 

ЧИ СТАНЕ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА СЕЛИЩА ПОВСТАНСЬКОГО СЕНСАЦІЄЮ НА КШТАЛТ ІСЛАНДСЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ?

Нещодавно весь світ футбольних фанатів, які спостерігають за перебігом Євро-2016, не міг прийти до тями, коли команда невеличкої країни Ісландії, яка складається майже з аматорів, обійшла аксакала та родоначальника футболу – збірну Англії та потрапила до чвертьфіналу Євро-2016. Хто ці люди, які так майстерно обійшли одного з фаворитів футбольного змагання? Так запитували всі таблоїди та ЗМІ. Що ними керувало? Як виявилося, що нічого, окрім Його величності спорту та патріотизму до рідної країни. Ми звикли, що футбол – давно перетворився на гру мільйонерів, яка дуже добре фінансується а всіх рівнях. Команда Ісландії повернула його першочергове значення – гра заради гри, власного задоволення та певного іміджу та престижу рідної країни. На жаль, мабуть, цього не вистачило українській футбольній збірній. Проте цей приклад – надихає не тільки великі футбольні команди. Є наслідувачі такого підходу до футболу і серед мешканців нашої ОТГ. Так, власний футбольний клуб вирішили створити в селищі повстанському.

З такою пропозицією до селищного старости В.В.Осадчого звернулися активні та небайдужу жителі Повстанського: брати Філіпови Андрій та Євген, Підмазко Руслан та Воробйов Сергій, які практично з дитинства займаються спортом та грають у футбол.

— Багато років тому молодь нашого селища та села Майори представляли одну команду,  — розповідає Володимир Вікторович. Однак через незручність у плані проведення тренувань гравці сусіднього населеного пункту стали грати окремо і, варто зазначити, сьогодні демонструють непогані результати. Нічого не заважало і нашій молоді об’єднатися в одну команду однодумців і так само представляти на змаганнях своє селище. Тим паче, що потенціал у Повстанському є, і підтвердження  цьому – наші хлопці, які протягом багатьох років беруть участь у змаганнях з футболу у складі інших команд. Є у Повстанському і чудове місце для тренувань – просторе футбольне поле з рясною травою, на якому з приходом теплої пори збираються юнаки, щоб пограти у футбол. Тож нам бракувало лише ініціативи та бажання з боку самих гравців офіційно стати єдиною командою. На разі, коли і те, й інше знайшлося, навколо ідеї з власною збірною швидко зібралася необхідна кількість футбольних аматорів. Сьогодні ми шукаємо тренера для наших гравців. А поки що закупили сітки для воріт, у найближчий час буде придбано якісні футбольні м’ячі для тренувань. Щодо комплекту форми для команди, то можливість придбати і її у нас з’явиться лише у наступному році.

Побажаємо хлопцям успіху в їх ініціативі та будемо обов’язково вболівати за них на футбольних трибунах. Бо Повстанське – це теж частина Біляївки!

Коментарі (0)