ГоловнаНовини містаСпортБІЛЯЇВКА-ПАЛАНКА FOREVER

БІЛЯЇВКА-ПАЛАНКА FOREVER

31 травня 2016 - Halina

 

БІЛЯЇВКА-ПАЛАНКА FOREVER

На минулих вихідних гандбольна команда Біляївки  брала участь у двох турнірах. Перший відбувся у м.Овідіополь, де наші спортсмени гідно представили Біляївку і показали свою майстерність. Другий турнір мав статус міжнародного, адже проходив у молдавському селі Паланка.

Треба відзначити, що започатковано його було ще у 1974 гоці, саме тоді зародилася традиція зустрічатися на спортивному полі близьким по духу спортсменам: команді Біляївки та команді села Паланка. Це була вже за ліком 42 зустріч. У турнірі цього року брали участь чотири команди: Паланка (Молдова), Чобручі (Придністровська Молдавська Республіка), Біляївка та збірна команда  ветеранів Кишиніва. Першу гру  Біляївка зіграла зі своїми старими  та добре знайомими суперниками – Паланкою, вийшовши з гри  переможцями. Друга гра – з Кишинівом. Зустріч була дуже напружена, адже наші хлопці — любителі змагалися з професійними гравцями,  ветеранами гандболу.  Втім нічийний  рахунок 2:2 довів, що  наші спортсмени  дорогого варті, а біляївський гандбол    жив і буде жити. Тож, перемогу біляївці поділи з командою Кишинів. Склад команди: Назарко Олег, Сурженко Ілля, Гладишев Ілля, Харитонов Олексей, Неплій Олег, Крачков Андрій, Зайцев Олександр, Марченко Євген, Мазур Віталій, Прусаков Валерій, Карачебан Олександр, Перчеклій Віталій, Бухтіяров Михайло.

Оскільки серед членів команди був присутній Біляївський міський голова М.П.Бухтіяров, то по завершенні ігор примар (мер) Паланки Волох Лариса   вручила Михайлу Петровичу диплом-подяку за багаторічну співпрацю. В свою чергу біляївці теж подарували Паланці сувеніри з символікою нашого міста. А після урочистостей відбулося товариське гостинне застілля з національними молдавськими стравами, за яким під час теплої бесіди  давні друзі-спортсмени із захопленням поринали у спогади, обмінювались враженнями та привітаннями.

Особлива подяка вболівальникам, Ягниченко Оксані та  Васильєвій  Катерині за дружню підтримку та віру у майстерність своїх колег-спортсменів.

Всіх любителів гандболу ми будемо раді бачити в числі  нашої гандбольної спільноти. Приходьте на тренування – щоп’ятниці о 20.00 в приміщенні ДЮСШ.

Коментарі (0)