ГоловнаНовини містаРізнеСлужба порятунку «101»: ліквідована пожежа у приватному житловому будинку с. Градениці

Служба порятунку «101»: ліквідована пожежа у приватному житловому будинку с. Градениці

22 лютого 2016 - Halina

 

Служба порятунку «101»: ліквідована пожежа у приватному житловому будинку с. Градениці

21 лютого о 21:56 до служби порятунку «101» Біляївського району надійшло повідомлення про те, що в селі Градениці горить приватний житловий будинок. О 22:25 на місце події прибули рятувальники та встановили, що відкритим вогнем горить дах приватного житлового будинку.

З'ясувавши, що в будинку нікого немає, співробітники ДСНС приступили до ліквідації пожежі. Однак по очерету вогонь швидко поширювався по всій площі даху. «Складність гасіння пожежі полягала в тому, що вітер сприяв швидкому поширенню вогню по території даху, яка складалася із старого шиферу та сухого очерету, і високої напруги в електромережі. Поруч з місцем події знаходиться сільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, але рятувальники не дали вогню перекинутися на поруч розташовані будови», — розповів начальник  13-ДПРЧ майор служби цивільного захисту Олексій Стиркул.

О 23:25 пожежа на площі 400 кв. м. була локалізована та о 23:50 повністю ліквідована. Внаслідок пожежі знищено дах житлового будинку. Ймовірна причина пожежі — порушення правил пожежної безпеки при експлуатації  опалювальної печі. На щастя загиблих та постраждалих немає.

Рятувальники Біляївського міськрайонного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області нагадують, що при експлуатації пічного опалення забороняється:

— залишати без нагляду печі, які топляться, а також доручати нагляд за ними дітям;

— розташовувати паливо, інші горючі речовини і матеріали на передтопковому листі;

— застосовувати для розпалювання печей бензин, газ, дизельне паливо та інші легкозаймисті та горючі рідини;

— топити вугіллям, коксом і газом печі, не призначені для цих видів палива;

— використовувати вентиляційні та газові канали як димоходи;

— перегартовувати печі. 

Пам’ятайте, що виконання цих правил вбереже вас  від лиха. У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

 

Біляївський міськрайонний сектор

ГУ ДСНС України в Одеській області

Коментарі (0)