ГоловнаНовини містаРізнеМаски-шоу у Біляївці

Маски-шоу у Біляївці

29 березня 2016 - Halina

 

Маски-шоу у Біляївці

Сьогодні рано-вранці жителі вулиці Миру, м.Біляївки були вражені подіями, які розгорталися поряд з одним з будинків. На вулиці зупинилися два мікроавтобуси зі спецпризначенцями, які увірвалися до приватного будинку.

Оскільки нещадавно в нашому районі трапилася низка резонансних злочинів, то можна було б подумати, що причина появи такої кількості повністю обмундірованих правоохоронців викликана розслідуванням одного з них. Що саме привело групу швидкого реагування до нашого міста? Можливо, зухвале вбивство екс-депутата Одеської обласної ради, грабежі та розбої, які відбуваються в с.Великий Дальник, крадіжки, що мали місце в Біляївці? Адже, як нам відомо, жодне з цих злочинів так і не було розслідуване, злочинці до цього моменту перебувають на свободі, а рівень злочинності в районі так само високий. На всі звернення та зауваження від громадськості ми чуємо одну відповідь — немає коштів, не вистачає працівників. Що ж привело до нашого міста таку кількість спецпризначенців? На що витратили бюджетні кошти, аби заправити автобуси, зібрати групу швидкого реагування? Можливо, в будинку заховався винуватець одного з резонансних злочинів?

Не намагайтеся відгадати, оскільки ніколи нормальній людині не прийде в голову, що саме робили правоохоронці в нашому місті, тоді як Біляївський район просто стогне від засилля злочинності, а люди втрачають відчуття безпеки проживання в ньому.

Виявляється група  правоохоронців прибула на виконання ухвали суду, яка була видана слідчим суддею Приморського районного суду В.П.Пислара на клопотання слідчого відділення Приморського відділу поліції у м.Одеса ГУНП України в Одеській області Лисік Н.А.

 

 

Виявилося, що група зібралася шукати оригінали двох документів, які втрачені адвокатською компанією "Редут". Нібито  оригінали документів знаходилися у працівника компанії, доньки родини Я., яка принесла їх до помешкання, в якому проживала, а звідти їх без дозволу забрала мама дівчини. Про таку ймовірність слідству повідомила донька родини Я. Саме для пошуку цих документів у поліції знайшлися і співробітники, і кошти. У той же час нікого не зацікавила ситуація, а чому саме компанія не забезпечила належного зберігання своїх документів, допустила можливість винесення наскільки важливих документів за межі установи.

 

 

 

 

Отже,  на пошук цих документів виїхала ціла група спецпризначенців. На місце приїхав також представник ГО "Самопоміч-Біляївка" та член Антикорупційної Ради при Біляївській РДА Євген Зубков, який і розповів нам про ситуацію, яка трапилася.  Увірвавшись в будинок група спецпризначенців на чолі зі слідчою Н.А.Лисік, перевернувши там все, так і не знайшли жодних документів. 

 

 

 

 

Скоріш за все, цей обшук можна сприймати, як елемент психологічного впливу на родину Я.,  у зв'язку із ситуацією, в яку потрапила донька родини. Шкода тільки, що поліція замість того, аби займатися розслідуванням резонансних злочинів, допомогати людям боротися з аферистами та шахраями стає інструментом в недобросовісних руках. Наразі родина Я. планує подавати скарги та позови щодо порушення своїх прав.

 

 

 

Коментарі (0)