ГоловнаНовини містаРізнеБудьте обережні! У БІЛЯЇВЦІ З’ЯВИЛАСЯ ГРУПА ЗЛОЧИНЦІВ, ЯКІ ПРОНИКАЮТЬ У ПІДВАЛЬНІ ПРИМІЩЕННЯ

Будьте обережні! У БІЛЯЇВЦІ З’ЯВИЛАСЯ ГРУПА ЗЛОЧИНЦІВ, ЯКІ ПРОНИКАЮТЬ У ПІДВАЛЬНІ ПРИМІЩЕННЯ

8 лютого 2016 - Halina

 

Будьте обережні!   У БІЛЯЇВЦІ З’ЯВИЛАСЯ ГРУПА ЗЛОЧИНЦІВ, ЯКІ ПРОНИКАЮТЬ У ПІДВАЛЬНІ ПРИМІЩЕННЯ

Минулого тижня через повідомлення у соціальній мережі до нас звернулася жителька вулиці Гагаріна, аби розповісти наступне.

  • Вранці, 29 січня до підвального приміщення нашого будинку проникли невідомі. Сталося це о 4.50, ми прокинулися від стороннього шуму, який йшов з вулиці. Зазирнувши у вікно, я побачила, як четверо невідомих осіб несли у руках ящики з картоплею. На моє «ану стій!» — любителі дармової здобичі покидали вкрадене і кинулись тікати. По собі вони також залишили і повний під’їзд картоплі, яка була усюди розкидана. Працювали злочинці спеціальними інструментами, якими вони зламували замки і які, тікаючи, вони також забули. Одразу після побаченого ми покликали нашу сусідку, адже замок з її підвалу також був зірваний. Оглянувши приміщення, жінка не могла стримати сліз – злочинці винесли всі її запаси на зиму, залишивши одні «закрутки». Довести злочин до кінця та «почистити» і наш підвал вони просто не встигли. Також вранці стало відомо, що не лише на наші підвали зазіхнули не чисті на руку особи – порожніми виявилися і господарчі приміщення жителів сусідніх будинків, які знаходяться по вулиці Гагаріна.
  • З того, що я особисто встигла побачити, — розповідає наша читачка, — це те, що невідомими особами, на мою думку, були неповнолітні. До речі, напередодні саме неповнолітніх осіб бачили біля наших будинків діти. Вели вони себе дуже зухвало та підозріло, а потім взагалі розваляли снігову бабу, яку зліпила дітвора. Я також припускаю, що з’явилися вони на нашій вулиці теж невипадково – швидше за все, для огляду майбутнього місця злочину. Однак діяли неповнолітні, на мій погляд, не самі: для зламу деяких замків їм потрібна була сильна доросла рука. Ми з родиною вирішили не звертатися до поліції з приводу цієї ситуації, адже наше підвальне приміщення злочинці не встигли пограбувати.

З інформації, що надав «ВБ» начальник карного розшуку Біляївського відділення поліції – Олег Вітіславович Шолопко, нам стало відомо, що й інші постраждалі жителі цих двох вулиць не стали писати заяви до поліції. А жаль… Залишати безкарними таких осіб — це штовхати їх на злочин знову й знову. Ці нелюди шукають швидкої наживи. І це в час, коли ми всі ледве зводимо кінці з кінцями у зв’язку з підвищенням цін на продукти, ліки та комунальні послуги. Та найважче доводиться самотнім людям похилого віку. Однією з жертв цих злочинців стала саме така жінка. До зими вона готувалася протягом всього літа та осені, по крупицях збирала всі продукти, запасалася картоплею, морквою, цибулею, буряком. Жінка плакала гіркими слізьми, коли дізналася, що на кінець зими та всю весну залишилася ні з чим. А всім, що діставалося їй тяжкою працею, заволоділи любителі дармової здобичі. Тож, шановні жителі об’єднаної територіальної громади, якщо Ви, не приведи Господи, стали жертвами або свідками злодіянь цих осіб, ОБОВ’ЯЗКОВО звертайтесь з цією інформацією до правоохоронних органів. Не залишайте дії злочинців безкарними. Адже, як казав відомий та досвідчений кіноопер Гліб Жеглов, «Вор должен сидеть в тюрьме».

Якщо Ви володієте корисною інформацією, повідомляйте її за номером: 067-78-93-328 — начальник карного розшуку Біляївського відділення поліції – О.В. Шолопко або на лінію 102.

Коментарі (0)