ГоловнаНовини містаОсвітаУ ШКОЛАХ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАЛИ ОСТАННІ ДЗВОНИКИ

У ШКОЛАХ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАЛИ ОСТАННІ ДЗВОНИКИ

30 травня 2016 - Halina

 

У ШКОЛАХ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАЛИ ОСТАННІ ДЗВОНИКИ

27 травня у школах Біляївської об’єднаної громади відлунали останні дзвоники. Урочисті заходи, присвячені закінченню навчального року, пройшли у трьох  освітніх закладах міста та в Майорівській ЗОШ.

За нашою інформацією, цього року 181 учень завершив навчання в четвертому класі, 146 школярів — у 9-х класах. А от назавжди попрощалися зі школою 126 одинадцятикласників. Школярів з цією святковою подією привітали вчителі, батьки та друзі. До привітань приєдналися і керівництво міста. Так, Біляївський міський голова М.П. Бухтіяров завітав до третьої школи, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чорний М.А. побував у ЗОШ №1, заступник міського голови з соціально-економічних питань Н.А.Гончаренко у ЗОШ№2, а секретар міської ради Л.В.Борисенко привітали майорівських учнів.

Звичайно, головними винуватцями свята у цей день були одинадцятикласники. Традиційно у доросле життя їх проводжали теплими словами та символічними подарунками.

Щасливої дороги вчорашнім школярам бажали також першокласники, випускники наступного року, перші вчителі і класні керівники. Традиційно найчисельнішим випуском з усіх навчальних закладів нашої громади став випуск Біляївської школи №1. У вирій дорослого життя вона випустили 63-ри учні (класні керівники: Сирова Н.М., Самородська І.М. та Горюхіна В.С.).

У цей же час святковою та урочистою лінійкою проводжала  своїх випускників і друга школа. Разом зі своєю шкільною матусею – Іванченко Аллою Василівною учні згадували свої перші невпевнені кроки у шкільному житті, перші розчарування, злети та перемоги.

Святкова та піднесена атмосфера панувала у цей день і біля стін Біляївської ЗОШ№3. Двадцять три вчорашніх одинадцятикласників, а сьогодні – поважних молодих людей, у красивих шкільних формах повстали перед аудиторією селища в очікуванні однієї з найпрекрасніших миттєвостей їхнього життя – закінчення школи. Цього разу на шкільному подвір’ї відбулося одразу два дійства: символічний випускний та свято Останнього дзвоника. Завітав на урочистий захід та привітав учнів, їх батьків, вчителів та класного керівника – Куценко Ірину Григорівну і Біляївський міський голова М.П.Бухтіяров. Він також виконав почесну місію – вручив подяки вчителям, а також батькам за виховання дітей та активну діяльність у стінах школи. Кількома годинами пізніше у ЗОШ №3 пройшла  церемонія вручення атестатів зрілості.

За схожим сценарієм відбулося свято Останнього дзвоника у Майорівській ЗОШ. Уже декілька років поспіль в останні дні травня площа перед школою збирає своїх жителів на свято, яке об’єднує дві визначні події у житті одинадцятикласника: закінчення школи та випускний вечір. Цього року зі  своєю альма-матер попрощалося вісім випускників (класний керівник – Гнусарьков С.О.). Разом із врученням атестатів про загальну освіту, випускникам бажали щасливої дороги в майбутнє життя та здійснення всіх мрій.

Коментарі (0)