ГоловнаНовини містаОсвітаМІСТОМ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ОБЛІК ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 0 ДО 18 РОКІВ

МІСТОМ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ОБЛІК ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 0 ДО 18 РОКІВ

16 червня 2016 - Halina

 

МІСТОМ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ОБЛІК ДІТЕЙ  ВІКОМ ВІД 0 ДО 18 РОКІВ

Відповідно до ст. 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 37 Закону України «Про загальну середню освіту», 
ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства», Постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 «Про затвердження інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» та з метою охоплення дошкільною освітою та повною загальною середньою освітою учнівської молоді з 12 травня по 5 серпня 2016 року буде проведено облік дітей дошкільного віку (віком від народження до 6 років),  дітей і підлітків шкільного віку (віком від 6 років до 18 років) та дітей, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 5 років.

Мета цього заходу, аби всі діти віком від 5 до 6 років могли скористуватися гарантованим їм правом на дошкільну освіту, пройшли підготовку до школу в позашкільному або шкільному закладі освіти, а в подальшому отримали шкільну освіту, аби громада мала інформацію про дітей до 18 років, які скінчили школу, але вони не продовжили навчання у середньо-технічних або вищих навчальних закладах.

Уповноваженими для виконання роботи визначено директорів шкіл, дошкільних навчальних закладів Біляївської ОТГ, старост с.Майори та с.Повстанське, а також депутатів Біляївської міської ради.

Інформація доводиться до відома жителів Біляївської міської ОТГ з метою поставити їх до відома, а також повідомити, хто є уповноваженим проводити облік, яким чином виконується ця робота, а саме — уповноважений записує інформацію про дітей до спеціальної форми зі слів батьків_або опікунів дитини.

 

Примітка

Уточнити, хто є депутатом Вашого мікрорайону можна за посиланням http://bilyaivka.od.ua/m-sceva-vlada/deputatskii-korpus.html (або верхня панель сайту http://bilyaivka.od.ua, вкладка «місцева рада-депутатський корпус»). Там розміщено фото депутата, ПІБ та округ, який за ним закріплений.

Управління освіти,

молоді та спорту Біляївської міської ради

 

Коментарі (0)