ГоловнаНовини містаОсвітаКорисна інформація про загальноміський випускний бал!

Корисна інформація про загальноміський випускний бал!

26 червня 2017 - Halina

 

Корисна інформація про загальноміський випускний бал!

Цього року ми вперше в нашому місті будемо проводити загальноміський випускний бал! Просимо всіх випускників, батьків та просто глядачів звернути увагу на таку інформацію:

1. Місце проведення заходу — майданчик перед районним Будинком культури. Початок о 18.00.

2. Місця для сидіння передбачені для запрошених гостей — випускників, їх рідних (за квитками), представників педагогічних колективів шкіл (за квитками). Інформацію про дислокацію розташування місць — можна дізнатися у директорів ЗОШ чи в управлінні освіти, молоді та спорту (2-57-19, 2-57-97).

3. Велике прохання для інших глядачів. Стільці передбачені тільки для  випускників, їхніх батьків, вчителів та запрошених за квитками.

УВАГА! Прохання до біляївців-глядачів поставитися з розумінням та повагою до свята цьогорічних випускників. 500 стільців — це максимум, який змогла вмістити площа, і вони передбачені для учасників святкового заходу. Для того, щоб усі глядачі мали змогу доєднатися до свята на сцені буде працювати великий екран, тож нагородження випускників можна буде побачити, почути з усіх куточків площі.

4. З усіма питаннями можна буде звернутися до організаторів з бейджиками — "ОРГАНІЗАТОР". Не соромтеся, якщо Ви не можете знайти свого місця, якщо Ви погано себе почуватимете (на площі працюватиме медична сестра) — шукайте організаторів. 

5. Порядок на святі забезпечуватимуть працівники Біляївської міської ради з бейджиками "ОРГАНІЗАТОР".

6. Для зручностей присутніх будуть відкриті туалети в міській ДЮСШ, в районному Будинку культури та працюватимуть два біо-туалети.

7. В цей день буде змінено графік руху міського транспорту, щоб з різних куточків Біляївки можна було дістатися до центру та повернутися додому.

17.00 – виїзд з автопарку,

17.30 – повернення з селища;

17.50 – автопарк,

22.30 – від’їзд від «Мобіленду» у напрямку селища;

22.50 – з селища у напрямку центру;

23.10 – автопарк.

Дуже велике прохання до всіх присутніх на святі — намагатися максимально з повагою ставитися до учасників заходу. Це вперше воно буде таким великим, вперше на одній сцені зберуться чотири школи, для випускників — це перший в їх житті дорослий бал. Давайте всі разом зробимо його гарним, урочистим, вітатимемо випускників оплесками та гарними емоціями!

Протягом двох місяців управління освіти, школи ОТГ готуються до цього свята. Ми впевнені, що воно пройде дуже яскраво, цікаво, залишиться прекрасними спогадами для цьогорічних випускників та гостей!  Чекаємо всіх 28 червня на святі — Бал випускників Біляївської ОТГ!


 

Коментарі (0)