ГоловнаНовини містаЛюди і містоВІДКРИВСЯ НОВИЙ ЗООМАГАЗИН З ВЕТЕРИНАРНИМ КАБІНЕТОМ

ВІДКРИВСЯ НОВИЙ ЗООМАГАЗИН З ВЕТЕРИНАРНИМ КАБІНЕТОМ

27 грудня 2016 - Halina

 

ВІДКРИВСЯ НОВИЙ ЗООМАГАЗИН З ВЕТЕРИНАРНИМ КАБІНЕТОМ

Всі, хто цими днями проїжджав вулицею Успенською (колишня Комінтерна) звернув увагу, що над однією з новобудов з’явилася вивіска «Зоомагазин». «ВБ» встигли побувати на відкритті та готові розповісти нашим читачам, що це за магазин, які товари продаватиме, якими родзинками приваблюватиме покупців.

 Власники магазину – родина Миколи та Анни Олексюків. «Зоомагазин» — це логічне продовження попереднього магазину родини «Зелений світ».

  • Ми постійно прагнемо розвиватися, збільшувати асортимент товарів та радувати наших покупців новими товарами, новою продукцією, — розповів Микола Олексюк, — проте в попередньому магазині просто фізично вже не було місця, аби розташуватися. Тому з’явилася ідея вивести «Зоомагазин» в окремий торговий об’єкт. Тут будуть в асортименті представлені різноманітне харчування для тварин та декоративних птахів, різноманітні аксесуари.

 

До розмови приєдналася господиня магазину Анна Олексюк, яка розповіла, що вони мають за намір продавати навіть одяг для кімнатних собак, а також  в магазині будуть продаватися різноманітні домашні тварини: папуги, хом’ячки тощо.

Проте основна родзинка в тому, що в одному з приміщень обладнано кабінет під ветеринарну клініку. Його з гордістю продемонстрував нам Микола Олексюк.

Кабінет обладнаний всім необхідним для того, щоб надавати професійну, кваліфіковану та ефективну допомогу домашнім улюбленцям. Зараз чекають на ліцензію, для отримання якої потрібно було належним чином підготувати приміщення, закупити устаткування.

  • Це давня мрія Миколи Олексійовича, — розповіла Анна Олексюк. – Він за фахом ветлікар, постійно навчається, шукає нову інформацію. Однак потрібен був нормальний кабінет, де створені всі умови для проведення операцій, огляду домашніх улюбленців.

На запросини підприємців привітати їх з розширенням торгівельної мережі  завітав Біляївський міський голова М.П.Бухтіяров. Микола та Анна Олексюк відзначили, що в нашому місті місцева влада завжди відкрита для співпраці, що спонукає до розвитку підприємництва.

Біляївський міський голова в свою чергу подякував підприємцям, які у непростий економічний час розвивають торгівельну мережу, розширюють межі центральної частини міста в бік вулиці Успенської, надають жителям необхідні послуги, створюють нові робочі місця та поповнюють бюджет ОТГ.

Коментарі (0)