ГоловнаНовини містаЛюди і містоСВОЇХ РІДНЕНЬКИХ, УКРАЇНСЬКИХ СОЛДАТ ПРИВІТАЛИ ВІД ГРОМАДИ

СВОЇХ РІДНЕНЬКИХ, УКРАЇНСЬКИХ СОЛДАТ ПРИВІТАЛИ ВІД ГРОМАДИ

13 грудня 2016 - Halina

 

СВОЇХ РІДНЕНЬКИХ, УКРАЇНСЬКИХ СОЛДАТ ПРИВІТАЛИ ВІД ГРОМАДИ

Деякий час тому Указом Президента України нам доручили так би мовити «шефство» над військовою частиною, яка знаходиться в селі Жовтень, Хлібодарської сільської ради. Адже останні десять-п'ятнадцять років до подій 2014-го нашу армію цілеспрямовано руйнували та знищували. Коли постала погроза територіальній цілісності, Незалежності України, всі ми пам’ятаємо, якими жертвами, якими силами простих людей, волонтерів, небайдужих громадян вдалося одягнути, озброїти, нагодувати наших захисників. Сьогодні авторитет та престиж української армії є набагато вищим в очах громадян, бо ми всі усвідомили наскільки важливо мати добре оснащену, професійну, патріотичну армію, яка мотивована на захист своєї Батьківщини. Хочеш миру – готуйся до війни. Старе прислів’я, яке не втрачає актуальності донині.

Від того, коли Біляївська міська рада як представник нашої ОТГ взяла на себе зобов’язання допомагати військовій частині, депутатами міськради була ухвалена відповідна програма підтримки. За нею вже виділено 55 тисяч гривень на створення умов для перебування солдат в частині.

Однак на цьому увага та турбота громади до військових не вичерпується.  В День збройних сил України, ціла агітбригада відправилася до військової частини. До її складу увійшли представники міської ради, біляївські воїни АТО та місцеві артисти.

Коли приїхали, то на плацу вишукувалися солдати, яких привітав Біляївський міський голова М.П.Бухтіяров. Потім, в казармі, був влаштований невеличкий концерт, під час якого грамотами за сумлінну службу були нагороджені військовослужбовці частини. Молодих хлопців та дівчат поздоровили ветерани АТО, які наголосили, що в частини потрібно навчатися, то на передовій вартість помилки – це життя. Говорили про те, що потрібно берегти один одного, бути «командними гравцями», довіряти один одному. Гарний український солдат – це не тільки патріот своєї Батьківщини. Це людина, яка живе з думкою, що вона служить та захищає свій народ, своїх побратимів.

 

 

Зустріч вийшла дуже теплою та невимушеною. Спочатку скуті та серйозні військовослужбовці із задоволенням посміхалися та брали участь в конкурсах, які підготували працівники відділу культури, а коли їм вручали нагороди, з гордістю та силою в голосі, до мурашок по шкірі, казали: «Служу народу України!»

Коментарі (0)