ГоловнаНовини містаЛюди і містоЛЮБИТЕ СМАЧНО ПОЇСТИ - ВАМ ДО НОВОГО КАФЕ «ПУЗАТА ХАТА»!

ЛЮБИТЕ СМАЧНО ПОЇСТИ - ВАМ ДО НОВОГО КАФЕ «ПУЗАТА ХАТА»!

9 грудня 2016 - Halina

 

ЛЮБИТЕ СМАЧНО ПОЇСТИ -   ВАМ ДО НОВОГО  КАФЕ «ПУЗАТА ХАТА»!

На новому місці, в зручному приміщенні, з новими силами та  ще більшим  завзяттям в Біляївці свою роботу розпочало сімейне кафе з апетитною назвою «Пузата хата».  Для багатьох біляївців це кафе, зі  смачною кухнею та  привітними господарями, добре знайоме. Адже  раніше  воно було розташоване в районі мікрорайону Лобанівки.

  • Коли ми ще знаходились  по вул. Заводській,  біля танку, то  клієнти весь час просили  нас: «Перебирайтесь поближче до Центру», — розповідає господиня кафе Людмила Гордюшко. -  І ось, після невеликої  декретної  відпустки, ми, знаходячись вже в самісінькому Центрі – на вулиці Кравченко (біля «Піраміди»),  знову раді запросити усіх до свого кафе.  Якщо говорити про назву, то шість років тому, коли ми планували з чоловіком відкрити придорожнє кафе, довго розмірковували над назвою. Хтось запропонував  «Пузата хата». Нам сподобалось. І лише коли вже була виготовлена вивіска, я несподівано для себе дізналася, що є ціла мережа  ресторанів з такою ж назвою. Але нам вона також  подобалась, і ми вирішили, що акцентуватимемо на тому, що  ми є  саме сімейним кафе, аби нас не плутали з рестораном.  До того ж там – в ресторані -   система самообслуговування, у нас – все навпаки, є офіціанти, яким можна зробити замовлення,  і які залюбки всіх обслугують. Щодо страв, то для їх приготування  ми не використовуємо напівфабрикати, а готуємо все лише зі свіжих продуктів.

Просторо, затишно, привітно, — так можна описати зал кафе.  Великий асортимент блюд в меню. Про ціни — приємні та дуже доступні. Українська, домашня, смачна – це,  що стосується кухні.

 

  • Оскільки підготовка до відкриття йшла швидким темпом, ми не встигли зробити все, що планували, — ділиться Людмила. -  Багато з того, що ви бачите в залі, ми  перенесли з того кафе, що було раніше. Ось, вишиті рушники, їм по 90 років. Їх нам подарувала одна клієнтка, якій вони дісталися від бабусі. Вони чудово вписалися в наш інтер’єр. А ось картини, ця прикраса з підковкою – їх нам теж подарували вдячні клієнти.  В нас є невеличка колекція фігурок та  скарбничок у вигляді козаків – знову від наших клієнтів. Впевнена, що колекції будуть поповнюватись й далі. 

Окремо хочеться сказати про порції, вони в кафе немалі, такі, як кажуть, щоб наївся, що вказує на щедрість господарів та їх  щире бажання накормити всіх, хто завітав до кафе.

  • Ми плануємо  працювати з 10-ої ранку і до 22-ої, — продовжує господиня. — Тобто в кафе  можна буде і поснідати, і пообідати, і повечеряти.  Будемо раді бачити у нас цілі сім’ї, адже ми — сімейне кафе, і налаштовані тримати марку.  Найближчим часом планую придбати стільчики для годування для найменших відвідувачів, щоб зручно було їм та їхнім матусям. Великою перевагою для нас зараз є  також те, що в цьому залі може розміститися до 60-ти людей. Тож, звичайно,  ми орієнтуватимемося на банкети. Дні народження, хрестини, родини, корпоративи тощо. Завжди готові стати у пригоді і взяти на себе клопіт  з організацією однієї  з важливих складових свята – гарно сервірованого, щедро накритого та смачного стола.

 

Дуже хочеться висловити вдячність усім, хто допоміг нам швидко, без зайвих переживань, розпочати роботу: разом  монтували, чіпляли, прикрашали, вболівали.  А також хочеться запросити усіх біляївців завітати до нашої «Пузатої хати», аби на власному досвіді переконатися, що у нас по-домашньому затишно та смачно.

Коментарі (0)