ГоловнаНовини містаЛюди і містоКонкурс! А ДАВАЙТЕ ВСІ РАЗОМ СТВОРИМО ЧАРІВНИЙ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ?

Конкурс! А ДАВАЙТЕ ВСІ РАЗОМ СТВОРИМО ЧАРІВНИЙ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ?

13 грудня 2016 - Halina

 

Конкурс!  А ДАВАЙТЕ ВСІ РАЗОМ СТВОРИМО ЧАРІВНИЙ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ?

Кілька років поспіль містяни скаржилися на те, що в Біляївці відсутній передноворічний настрій. І, якщо на кількість опадів у вигляду снігу впливати неможливо, але є речі, коли ми самі собі можемо бути чарівниками, які створюють прекрасний настрій, налаштовують на очікування дива та здійснення найзаповітніших бажань.

Одними з таких чарівників цього року планують стати Біляївська міська рада та Будинки культури громади. Міська рада купує штучну ялинку з гарною ілюмінацією, яку урочисто та яскраво відкриють у передноворічні дні. Будинки культури готують насичену програму для малюків та дорослих. Про неї ми розповімо найближчим часом.

Ще дві чарівниці – це Деордиця Зоя та Ірина Цердіна. Дівчата прийшли з ідеєю організувати в місті передноворічний ярмарок, який працюватиме кілька днів. На ньому можна буде купати ялинкові іграшки, випічку, ялинки, сфотографуватися біля фотозони, випити гарячого глінтвейну, з’їсти чогось смачненького з грилю. До реалізації ідеї долучаються працівники відділу культури міської ради, тож, слідкуйте за афішами та долучайтеся до першого Новорічного ярмарку Біляївки!

Окрім того, Біляївська міська рада за інформаційної підтримки «Вістей Біляївки» ініціює проведення конкурсу серед містян, серед жителів Майорів та Повстанського. Ми шукаємо чарівників, які допоможуть всій громаді відчути наближення свята!

Конкурс складатиметься з двох частин.

Перша – для власників приватних домоволодінь, квартир.

Якщо Ви оформите свій будинок, вікна, фасад будинку, дерева поряд з будинком у Новорічно-Різдвяному стилі, якщо хтось з Ваших сусідів з року в рік оформлює таким чином свої будинки, створюючи гарний настрій для себе та оточуючих – дайте нам про це знати, ми приїдемо, сфотографуємо або знімемо на відео оформлення! Або ж Ви можете самостійно сфотографувати оформлення будинку та надіслати фото на нашу електронну пошту з координатами для зв’язку. Всі творці Новорічно-Різдвяного настрою приймуть участь у конкурсі та будуть нагороджені міською радою!

 Для власників магазинів, установ та підприємств міста.

Окремий конкурс буде проведено для власників установ, магазинів та підприємств міста, які прикрасять свої фасади, вікна, забезпечать гарну ілюмінацію. Переможцю — відзнака Біляївської міської ради за створення чарівного передноворічного настрою для громади, а також ми обіцяємо надрукувати на сторінках газети, на інформаційному порталі міста іміджеві статтю про переможця, переваги закладу для містян та гостей Біляївської ОТГ!

Стартуємо?! Давайте всі разом створимо гарний Новорічний настрій, який пронесемо скрізь весь 2017-ий рік!

Координати для бажаючих взяти участь в конкурсі:

2-27-52, 2-24-62, 2-55-16, 0971378238,

visti_bilyaivki@ukr.net

 

Коментарі (0)