ГоловнаНовини містаЛюди і містоЧОТИРИ З П’ЯТИ ЗРАЗКІВ ВИН БІЛЯЇВСЬКОГО ВИНОРОБА МАР’ЯНА ШЕВЧЕНКА ОТРИМАЛИ ПЕРШІ МІСЦЯ НА VI-МУ МІЖНАРОДНОМУ ВИННОМУ ФЕСТИВАЛІ «BOLGRAD WINE FEST»

ЧОТИРИ З П’ЯТИ ЗРАЗКІВ ВИН БІЛЯЇВСЬКОГО ВИНОРОБА МАР’ЯНА ШЕВЧЕНКА ОТРИМАЛИ ПЕРШІ МІСЦЯ НА VI-МУ МІЖНАРОДНОМУ ВИННОМУ ФЕСТИВАЛІ «BOLGRAD WINE FEST»

9 грудня 2016 - Halina

 

ЧОТИРИ З П’ЯТИ ЗРАЗКІВ ВИН БІЛЯЇВСЬКОГО ВИНОРОБА МАР’ЯНА ШЕВЧЕНКА ОТРИМАЛИ ПЕРШІ МІСЦЯ НА VI-МУ МІЖНАРОДНОМУ ВИННОМУ ФЕСТИВАЛІ «BOLGRAD WINE FEST»

Щороку фестиваль проходить в м.Болград. Туди з’їжджаються винороби не лише з усієї Бессарабії, але й інших міст України та сусідніх країн. Головна мета фестивалю – збереження давніх виноробних традицій, самобутності та культури регіону та Бессарабії в цілому, створення сприятливого інвестиційного клімату для розвитку туризму, культурний обмін між регіонами України.

Цього року участь в фестивалі вина взяв участь наш місцевий винороб Мар’ян Анатолійович Шевченко разом з дружиною Наталією Олександрівною.  Біляївське вино було високо оцінене професійним журі. З п’яти зразків, які родина Шевченків представила на конкурс, чотири взяли перші місця. У відгуках всі учасники та члени журі говорили про те, що біляївський винороб, який вперше брав участь у фестивалі, підкорив всіх своїм вином.

 

Біляївка так само може стати місцем проведення виноробного фестивалю наступного року. Адже саме у нас був підписаний історичний документ – скасування необхідності оформлювати ліцензію для непромислових виноробів. Отже, ми розпитали родину Шевченків, що цікавого вони побачили на фестивалі у Болграді, чим можна привабити публіку до Біляївки.

Фестиваль вина в Болграді представляє собою не просто свято вина. Це велике дійство, на якому можна посмакувати національними стравами: традиційною бессарабською кавармою з баранини, бринзою, милиною, курбаном. Подивитися на виступи місцевих артистів та, навіть, самому піти в танок під запальні акорди болгарських, гагаузьких, албанських мелодій.

Втім, звісно, найбільша увага була прикута саме до виноробів. Родзинкою цього фестивалю є те, що конкурсні вина дигустуються фахівцями галузі, технологами винних заводів «всліпу». Тобто, вина надсилаються задовго до конкурсу, пляшки отримують порядкові номера. А далі журі оцінює смакові якості вина, колір, аромати, не знаючи, хто є виробником. Виставляються бали, за сумою яких визначається переможець. Його оголошують безпосередньо на фестивалі. Всього на конкурс було подано більше шістдесяти зразків, які були представлені 21-им виноробом-аматором з Кілійського, Біляївського, Ізмаїльського, Болградського районів Одещини та м.Комрат (Молдова).

Біляївський винороб, який дебютував цього року на винному фестивалі, забрав чотири нагороди з п’яти наданих зразків в категорії «Вина минулих літ».

 Всього шість з шістдесяти конкурсантів отримали цінні подарунки: добові бочки та грамоти. І приємно, що один з них – Мар’ян Анатолійович Шевченко.

Ігор Лиманський, представник кілійської делегації, член Асоціації підприємців «Бізнес від Дністра до Дунаю», так прокоментував цю нагороду:

 «Я принимал участие в 5-ти из 6-ти проведенных фестивалях, а в последних трех активно помогаю организаторам. В этом году Болграду был сделан грандиозный подарок – я пригласил своих друзей-виноделов семью Шевченко из Беляевки. Долго их уговаривал отправить свое вино дегустационной комиссии, которая оценивала вина за две недели до самого фестиваля. И вот, как итог — столько наград – 4 первых места за вина разных сортов. Участники из Килии и Беляевки по моей просьбе были размещены в одной палатке, которая и собрала самое большое количество наград в этот день в одном месте».

Спілкуючись з родиною Шевченків, звісно, не могли обминути увагою ідею, яка вітає в повітрі – проведення подібного фестивалю в нашому місті. Наталія та Мар’ян Шевченки закликають всіх біляївських виноробів-аматорів наступного року, коли плани щодо проведення фестивалю більш викристалізується,  обов’язково не соромитися та брати в ньому участь з власним вином.

Редакція газети «ВБ» щиро вітає наших біляївських виноробів з перемогою на конкурсі та вірить, що винному фестивалю в нашому місті – обов’язково бути! Варто лише цього захотіти.

 

 

Вина – победители

 «Сухолиманский белый» — это визитная карточка одесского региона. Этот сорт винограда был выведен больше 60-ти лет назад в Институте им.В.Е.Таирова. Он считается мускатным с нетипичным для мускатов ярким цветочно-ягодным ароматом.

Розовое «Мерло» 2013 года. Его единственный недостаток — насыщенный цвет, оно должно быть немного светлее. Вначале оно казалось невыразительным, но сейчас, после 3-летней выдержки,  очень хорошо раскрылось.

 

Красное сухое «Мерло» 2015 года выдержано в новой дубовой бочке восемь месяцев, и получилось оно именно таким, как ожидалось: плотное, насыщенное, легко пьется.

«Одесский черный» — это самое узнаваемое вино, настолько характерный вкус оно имеет.  В зависимости от того, сколько оно стояло в бокале и «дышало», кардинально менялась ароматика напитка: от свежевыжатой смородины до вяленого чернослива и табака. Это вино с ярко выраженным мужским характером.

Коментарі (1)