ГоловнаНовини містаКультураЗапрошуємо на конкурс всіх-всіх шанувальників творчості Т.Г.Шевченко

Запрошуємо на конкурс всіх-всіх шанувальників творчості Т.Г.Шевченко

3 березня 2016 - Halina

 

Запрошуємо на конкурс всіх-всіх шанувальників творчості Т.Г.Шевченко

10 березня 2016 р. в актовій залі Біляївської  ЗОШ  №1 відбудеться відкрита презентація творчих  міні-проектів  у конкурсі «Мелодія душі. Великий Кобзар».

А Ф І Ш А

Відділ культури і туризму Біляївської міської ради

Третій сезон    Біляївського  міського  відкритого конкурсу

«Мелодія душі. Великий Кобзар»

   До участі у конкурсі запрошуються всі бажаючі  створити  власний міні-проект без  жодних  обмежень:  читці, музиканти, вокалісти, танцюристи, художники, солісти та творчі колективи  за умови подання заявки на участь  до 4 березня  2016 р. за обраним жанром та відповідно до визначеної вікової категорії:

І категорія — 7-10 років;

 ІІ категорія — 11-14 років;

ІІІ категорія – 15-17 років;

IV категорія – 18 років і більше.

 

   ЕТАПИскладові частини міні-проекту:

 

  • 1 ЕТАП: 

Кросворд на тему: «Життя і творчість Тараса Шевченка».

Конкурсант представляє власноруч складений кросворд, демонструє його оздоблення та пізнавальне навантаження.

 

Готовий кросворд подається до початку конкурсу на папері формату А4 зі списком завдань по вертикалі/горизонталі та другий екземпляр — у заповненому вигляді з відповідями у клітинках вертикалі та горизонталі на окремому аркуші.

 

  • 2 ЕТАП:

ТЕМА:   «Світ природи. Рідний край очима поета»!

 

Подання теми за жанром  на вибір конкурсанта: декламація, вокальна, літературно — музична,  літературно-хореографічна, театралізована композиція за творами Т.Г. Шевченка або сучасних авторів чи письменників–класиків за мотивами творчості Великого Кобзаря.

ЗАВДАННЯ: Розкрити величну красу, різноманітність, мальовничість і незбагненність української  природи і таємницю навколишнього світу, втілену на поетичних сторінках майстра чарівного образного слова — Тараса Шевченка.

 

Тривалість конкурсного виступу виконавця — 5-7 хвилин.

 

Оцінювання виступів учасників проводиться членами журі за критеріями:

1.  Відповідність обраного  твору віковій категорії;

2. Виконавська майстерність (манера виконання, техніка володіння голосом, музичним інструментом, жестом, пластика тіла, артистизм, сценічний одяг,  задум виконавця та його сценічне втілення, донесення ідеї авторського твору); 

3. Використання сценічного простору (мізансцена), додаткових компонентів – атрибутики, музичного оформлення та їх відповідність жанру твору і задуму читця, режисера.

4. Оригінальність;

5. Інформативна доступність (можливість пересічному читачеві розгадати кросворд без користування енциклопедичними даними).

 

 

Вимоги до міні-проекту та список рекомендованої літератури викладені  в додатках №1 і №2 до АНКЕТИ учасника.

 

За потребою, оргкомітет проводить аудіо/відеозапис виступів кожного конкурсанта та має право використовувати їх для популяризації творчості Шевченка та даного конкурсу.

 

Конкурсанти і творчі керівники міні-проекту  нагороджуються дипломами і авторськими сертифікатами на друкування кросвордів у ЗМІ;  переможці в кожній віковій категорії нагороджуються дипломами I ступеню,  подарунками; визначається володар головного призу «Гран-Прі» і (за наявності) спеціального  призу — «Меценатська Премія».

 

Телефони для довідок: 098-56-166-94;099-634-47-38.

Бланк АНКЕТИ — заявки з додатками №1, 2:

 

 

в соціальних мережах: «OK»,  «VK» -  група «Беляевский городской Дом культуры»; в Біляївських ЗОШ № 1, 2, 3.

 

 

Коментарі (0)