ГоловнаНовини містаКолонка міського головиКоментар щодо колективних звернень містян стосовно ремонту міських доріг у 2016 році

Коментар щодо колективних звернень містян стосовно ремонту міських доріг у 2016 році

22 квітня 2016 - Halina

 

Коментар щодо колективних звернень містян стосовно ремонту міських доріг у 2016 році

Останнім часом до Біляївської міської ради надійшло декілька звернень стосовно необхідності будівництва асфальтного покриття. Жителі залишають звернення і в соцмережах. Біляївська міська рада все уважно вивчає, нотує та сприймає, як вказівку до дії.

"

ОТ ЖИТЕЛЕЙ ПЕР. ПРОЛЕТАРСКИЙ, ЧТО НАХОДИТСЯ В САМОМ СЕРДЦЕ Г. БЕЛЯЕВКА (ЗА АВТОСТАНЦИЕЙ, МЕЖДУ УЛ. ЛЕНИНА И 1 ПЕР. ШЕВЧЕНКО)

 Мало того, что наш переулок не отмечен на картах, его даже не переименовали (в списках улиц про декоммунизацию не нашли), у нас нет дороги, а сплошное болото (дождь был 3 дня назад, но т.к. улица внизу,  она долго сохнет), длина нашего переулка где-то 150 метров – и мы мало того, что тонем в болоте, у нас нет ночью освещения — можно убиться, проходя по этой "дороге жизни". Так, как через наш переулок в дневное время за час проезжает по 10 машин, экономя на топливе, наш переулок еще и небезопасный, ведь авто часто сносит на нашей дороге. Может, нам хотя бы шлагбаум поставят или дорогу сделают? А еще вопрос об освещении. Да, нас здесь живет немного, но мы тоже жители города Беляевка, пожалуйста, обратите внимание на наш маленький переулок. Вот, на 1-ом переулке Шевченко дорога асфальтирована и освещение имеется.

Ольга Кибукевич

 

 

____________________________________________________________________________________

"

ВІН ТЕЖ У ЦЕНТРІ

Верхні дві фотографії — вулиці Костіна і Кравченко, розташовані практично в центрі міста. Рівний сухий асфальт, без ям, калюж і бруду. Наступні два фото — провулок Костіна (фактично, частина вулиці Костіна), який з'єднує вулиці Костіна і Кравченко. Він теж у центрі. Його теж видно. Він теж обличчя міста. Ось тільки пройти або проїхати його неможливо. У дощові дні — бруд, болото; в сухі — пил стовпом. Його постійно обіцяють зробити, Але, мабуть, руки не доходять. Величезне прохання — покладіть асфальт!

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Коментар  Біляївського міського голови М.П.Бухтіярова:                                        

 

  — Останнім часом на адресу Біляївської міської ради надійшло 24 колективних звернення — з вулиць Фрунзе (від Київської до Одеської), з вулиці Петровського (від Київської у напрямку Лобанівки), вулиці Слобідської та інших. Всі вони – з проханням постелити на дорозі асфальтне покриття.

 Ми прислухаємося до прохань та побажань жителів, саме виходячи з них будуємо свої плани роботи. Однак Біляївська міська рада – живе в тих економічних умовах, в яких перебуває вся наша держава. Ми так само залежні від ринку, від інфляційних процесів, від ситуації з виплатами зарплат в «конвертах», від низьких доходів містян, з яких сплачуються податки, а отже наповнюється міська скарбниця.

 Складаючи план соціально-економічного розвитку Біляївської міської ОТГ, працівники апарату, депутати міської ради та члени виконкому повинні визначитися з тими проблемами, на які першочергово потрібно направити наявні кошти.

Я прекрасно розумію психологію людей. Майже в усіх зверненнях, які надійшли на адресу міської ради говориться ключова фраза: "поряд, на сусідній вулиці вже зробили дорогу, відновили вуличне освітлення, коли це зроблять на нашій вулиці". Впевнений, якби наші жителі усвідомлювали, що звертатися до міської ради сенсу немає, оскільки нічого б ніде не робилося, то ми б не отримували стільки колективних звернень та прохань. Повірте, вони дуже стимулюють працювати ще більше, залучати кошти з бюджетів вищіх рівнів, аби виконувати накази мешканців ОТГ. Але примарних обіцянок давати не буду. Всі дороги, щодо яких зверталися жителі міста, в цьому році відремонтувати ми не зможемо. Хоча обов’язково поставимо їх в перелік черговості. Причина не тільки в відсутності фінансів. Перелік проблем та задач, які ставлять перед нами містяни – дуже великий та не обмежується виключно дорогами. Жителі громади клопочуть щодо продовження робіт з облаштування міських шкіл, місць для дозвілля, будівництва тротуарів, продовження робіт із заміни водогонів, реконструкції вуличного освітлення. З ІІ-го півріччя ми беремо на баланс міські школи. Там теж є чимало проблем. Найважливіша — добудувати корпус в ЗОШ №2, де діти навчаються в 2-гу зміну. Це заборонено Законодавством України, окрім того, створює безліч проблем для самих дітей та їх батьків. У нас ще є поточне життя міста, яке теж потребує великих фінансових затрат.

Говорячи про роботи з реконструкції дорожнього покриття, відзначу, що ми неухильно дотримуємося давно обраної стратегії. Спочатку — дороги з найбільшим соціальним навантаженням (центральні, дороги на вулицях, на яких знаходяться найважливіші соціальні об’єкти міста, важливі дорожні розв’язки тощо). Окрім того, на цих вулицях попередньо має бути зроблений капітальний ремонт водогону. Хоча від форс-мажору ніхто не застрахований, але завдяки обраній тактиці у нас майже зникли ситуації, коли після ремонту дорожнього покриття траплялися пориви водогонів, які змушували нас розривати «свіжий» асфальт. На сьогодні маємо ще низку не закритих ремонтів на вулицях, де жителі спільно з КП «Біляївський водоканал» проклали новий водогін. Це наш борг, про який ми пам’ятаємо.

Величезні проблеми з дорожнім покриттям ми маємо в нових населених пунктах міської ОТГ. До речі, кошти з бюджету регіонального розвитку в цьому році ми отримаємо саме завдяки приєднанню двох сіл до м.Біляївка. А отже наш борг перед ними – вирішити хоча б частину проблем, які там накопичились. Серед них архіважливе – це вивезення складу отрутохімікатів з с.Майори, ремонт дороги, якою діти йдуть до школи (див.фото), ремонт Повстанського ДК, в якому діти взимку займаються в холодному приміщенні без опалення.  

 

 

 

на фото: дорога в с.Майори, аналогів такої дороги у Біляївці давним-давно немає. А нею ходять до школи діти. Тож, безперечно, вона обов'язково буде в переліку робіт на 2016 рік.

Тож, зараз ми разом з депутатами Біляївської міської ради визначаємося, які саме першочергові роботи необхідно виконати в межах наявних фінансових ресурсів. До кінця квітня 2016 року буде ухвалено план соціально-економічного розвитку Біляївської міської ОТГ, ми оприлюднимо це рішення на шпальтах міської газети з повним переліком робіт.

Декілька слів скажу стосовно провулку Пролетарського. На карті м.Біляївка він нанесений (на фото)

 

 

Міська рада про нього знає, як і про всі інші великі та маленькі вулиці, провулки та провулочки нашої міської ОТГ. І ми будемо працювати над тим, щоб повсюди з’явилося нормальне покриття.

Щодо перейменування. Річ в тім, що до цього питання ми підходили дуже зважено. Слово «пролетаріат» (робочий клас), так само, як «піонерія» (перший, першовідкривач) на погляд комісії, не містить вираженої інформації, яка б підпадала під дію Закону про декомунізацію. Тільки через це назви  вул.Піонерська та пров.Пролетарський залишилися на карті Біляївки.

 

Коментарі (0)