ГоловнаНовини містаГромадаТЕСТУЄМО НОВИЙ МАРШРУТ «БІЛЯЇВКА-КІЛЬЦЕ ІІ» ТА НАДАЄМО ПРОПОЗИЦІЇ

ТЕСТУЄМО НОВИЙ МАРШРУТ «БІЛЯЇВКА-КІЛЬЦЕ ІІ» ТА НАДАЄМО ПРОПОЗИЦІЇ

23 травня 2017 - Halina

 

ТЕСТУЄМО НОВИЙ МАРШРУТ «БІЛЯЇВКА-КІЛЬЦЕ ІІ» ТА НАДАЄМО ПРОПОЗИЦІЇ

 

Шановні жителі міста Біляївка!

Вже наступного понеділка  Біляївська  міська рада запускає  тестові рейси ще одного  міського маршруту «Біляївка – кільце ІІ», мета якого –  охопити транспортним перевезенням ще більшу кількість жителів, розвантаживши в часи пік вже працюючі  маршрути. 

Говорить заступник Біляївського міського голови Чорний М.А.:

  • Не зважаючи на те, що в Біляївці працюють два міських рейсових  автобуси, в часи пік через перевантаженість пасажирами,  не всі жителі можуть скористатися їх послугами, вчасно і комфортно дістатися до необхідного пункту – в основному – до шкіл, дитсадочків, місць роботи.  Наприклад, рухаючись з селища, автобус наповнюється так, що вже не може взяти  пасажирів, які очікують його на зупинках вулицях Піонерська, Одеська тощо. Тож, щоб вирішити цю проблему було вирішено запровадити додатковий маршрут.  Автобус, який працюватиме на ньому, здійснюватиме три рейси на день: вранці, в обід та ввечері. Ранковий виїзд відбуватиметься о 7:30  від автобусної зупинки, що знаходиться на вулиці Зелений Хутір (це серйозна новація для жителів цього віддаленого від центральної вулиці мікрорайну), прямуватиме автобус до вулиці Шевченка (ЗОШ№2),  потім, виїжджаючи на вулицю Отамана Головатого, до вул. Заводська (район танку), і повертатиметься  вулицею  Миру до Центру. В обідній та вечірній часи  доби о 14:30 і о 17.30 відправлення автобусу відбуватиметься з Центру в напрямку до зупинки вул. Шевченка по Отамана Головатого та з кінцевою зупинкою на вул. Зелений хутір. Назад автобус прямуватиме лише до Центру  зворотнім (тим самим) маршрутом.

Відзначу, що рейс – тестовий. Тобто під час роботи проводитиметься моніторинг його доцільності, наскільки він зручний та необхідний для громади. Тому прохання  до жителів надавати свої зауваження та пропозиції щодо нового маршруту на адресу міської ради, або за телефоном  2- 58-81. Ваша думка – важлива!

Коментарі (0)