ГоловнаНовини містаГромадаРОЗВИВАЄМО ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД МІСТА

РОЗВИВАЄМО ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД МІСТА

15 травня 2017 - Halina

 

РОЗВИВАЄМО ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД МІСТА

Налаштуйтесь на подорожі! Під таким гаслом 22-23 квітня в Міському саду пройшов Одеський туристичний фестиваль. Захід познайомив його відвідувачів – одеситів та гостей міста – з новими тенденціями та актуальними напрямами туризму, туристичними маршрутами Одеси, України та світу.

У ярмарку взяли участь близько 50-ти туристичних українських і зарубіжних компаній. Різні форми відпочинку, подорожей і розваг гостям пропонували туристичні організації Львова, Тернополя, Сум, Луцька, Києва та Одеси. Біляївський туристичний продукт теж був представлений на цьогорічному туристичному фестивалі. Протягом двох фестивальних днів діяв міський стенд «Біляївка — краса на березі Дністра», на якому гості мали змогу ознайомитись із промоматеріалами щодо гостевих будинків нашого міста. На фестивалі відбувся розіграш путівок, переможцем якого стала Анастасія Сушко – PR-менеджер рекреаційного комплексу «Три Карася». Вона виграла авіаквитки в Прагу. Знайшли своїх володарів і сертифікат на обслуговування автомобіля та відпочинок в Карпатах і Затоці.

Цей масштабний та видовищний захід надає його відвідувачам прекрасну можливість швидкого вибору виду відпочинку, а також знайомить із новими тенденціями та напрямками в сучасному туризмі. Він спрямований на розвиток туристичної інфраструктури, на збільшення туристичного потоку в Україні. І ми там розповіли і про наше рідне місто!

Аліна Рогачко,

керівник інформаційно-туристичного візит-центру «Дністер»

 

Коментарі (0)