ГоловнаНовини містаГромадаХТО ГОЛОВНИЙ НА КРУГУ – НЕХАЙ ПРО ЦЕ ЗНАЮТЬ УСІ ВОДІЇ

ХТО ГОЛОВНИЙ НА КРУГУ – НЕХАЙ ПРО ЦЕ ЗНАЮТЬ УСІ ВОДІЇ

8 травня 2017 - Halina

 

ХТО ГОЛОВНИЙ НА КРУГУ – НЕХАЙ ПРО ЦЕ ЗНАЮТЬ УСІ ВОДІЇ

Мабуть, вже  більшість відповідальних водіїв знають про нові вимови щодо руху по колу. Але як їх дотримуватися, якщо не для  всіх  вони писані,  і дехто продовжує рухатися так, як  і раніше, наражаючи себе та інших водіїв на ДТП. До того ж дорожні  знаки. Треба або прибрати їх, або встановити нові, які повідомлятимуть про новий принцип. 

Анатолій С.

Відповідає старший інспектор з дорожнього нагляду СП Біляївського ВП ГУНП в Одеській області,  капітан поліції О.Д.Ляшук.

 

З 28 квітня 2017 року вступив в дію закон  «Про внесення змін до статті 41 закону України «Про дорожній рух» (щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу)». Згідно з яким на кругових перехрестях, де організовано круговий рух, перевага надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу. Необхідність його прийняття автори аргументували відсутністю на багатьох дорогах розмітки,  знаків, а також тим, що практично  в кожному місті фактично діє своє правило перетину перехресть з рухом по колу, що викликає аварійність на таких ділянках.   В Біляївці раніше  при в’їзді на центральну площу міста –  на круг,  з вул. Отамана Головатого (Леніна), Костіна, Успенскої (Комінтерна) діяло правило проїзду перехресть рівнозначних доріг (перешкода праворуч). Однак тепер водіям  слід користуватися новим принципом проїзду кругового перехрестя. Іншими словами, «хто на "круговому русі" — той і головний» Щоб завчасно і правильно  інформувати автомобілістів про це, доцільним буде встановлення перед колом комбінації дорожніх знаків:  «поступися  дорогою»,  «напрям головної дороги»  та   «рух по колу». Щодо останнього знаку, то він  давно встановлений  на зазначених ділянках.  Про  необхідність виготовлення та встановлення двох інших ми вже спілкувалися з Біляївським міським головою М.П. Бухтіяровим. Тож, невдовзі в місті будуть встановлені знаки, які  чітко спрямовуватимуть  водіїв,  як рухатися цими ділянками згідно правил дорожнього руху.

 

 

Коментарі (0)