ГоловнаНовини містаГромадаДЕ В ЦЕНТРІ ДОЦІЛЬНО СПОРУДИТИ ГРОМАДСЬКИЙ ТУАЛЕТ, ЯКИМ БИ КОРИСТУВАЛИСЯ ЖИТЕЛІ?

ДЕ В ЦЕНТРІ ДОЦІЛЬНО СПОРУДИТИ ГРОМАДСЬКИЙ ТУАЛЕТ, ЯКИМ БИ КОРИСТУВАЛИСЯ ЖИТЕЛІ?

15 травня 2017 - Halina

 

ДЕ В ЦЕНТРІ ДОЦІЛЬНО СПОРУДИТИ ГРОМАДСЬКИЙ ТУАЛЕТ, ЯКИМ БИ КОРИСТУВАЛИСЯ ЖИТЕЛІ?

У продовження теми про ситуацію з відсутністю нормального цілодобового туалету в центрі та ситуацій з тим, що деякі жителі нашого міста справляють нужду просто посеред неба, з ініціативи Біляївської міської ради розпочинається обговорення ситуації з жителями. Попри те, що такий туалет навряд чи колись буде рентабельним, оскільки кошти за його утримання потрібно буде покласти на міський бюджет, навіть символічна платня не вирішить фінансування утриманням, однак з огляду на санітарну складову та зручність для мешканців, просять дати відповідь на запитання:

 

— Запропонуйте місце в центрі для спорудження громадського туалету, яке, УВАГА, хоча б частково гарантує, що люди будуть користуватися цим туалетом, а не продовжать ходити до вітру деінде попід магазини, будинки та заклади громадського харчування. Бо, на жаль, через низьку культуру виховання деяких громадян, з цією проблемою стикаються навіть ті заклади, які мають туалети. Зокрема, були скарги на відвідувачів "Піраміди", "Пузатої хати" від жителів вулиці Кравченка.  

Тож, чекаємо на Ваші думки та пропозиції: 2-27-52, 2-24-62, visti_bilyaivki@ukr.net. Всі відповіді будуть узагальнені та передані до Біляївської міської ради.

Окремо зауважимо, що міською радою взято до уваги прохання жителів ОТГ осучаснити громадський туалет в парку (забезпечити світло, розглянути можливість встановити двері та більш ретельно слідкувати за його чистотою). Найближчим часом відповідне завдання буде дано комунальному підприємству.

 

 

 

Коментарі (0)