ГоловнаНовини містаІнфраструктураРОЗСЛІДУВАННЯ ПО СЛІДАХ АБО ЯК ТАЄМНЕ СТАЛО ЯВНИМ

РОЗСЛІДУВАННЯ ПО СЛІДАХ АБО ЯК ТАЄМНЕ СТАЛО ЯВНИМ

11 березня 2016 - Halina

 

РОЗСЛІДУВАННЯ ПО СЛІДАХ  АБО  ЯК ТАЄМНЕ СТАЛО ЯВНИМ

Минулого тижня відбулося засідання адміністративної комісії Біляївської міської ради, на якому було розглянуто декілька справ   щодо  порушень  жителями  правил благоустрою нашого міста.

Приводом до виклику на комісію родини по першій справі  стала  наступна ситуація. Декілька тижнів тому біляївські активісти, прибираючи вулицю Шкільну (а саме — невеличкий відрізок цієї вулиці – балочка, що знаходиться між вулицею Петра Згами (Карла Маркса) та вул.1-го травня), серед наявного там сміття знайшли пакет, в якому,  окрім побутових відходів,  памперсів тощо, містився  шкільний зошит із зазначеним на титулі прізвищем учня, номера школи та класу. Докази були  незаперечними. Тож, з ними активісти і звернулися до інспектора з благоустрою Калачук К.О. З’ясувавши адресу господарів пакету зі сміттям, інспектор одразу завітала до них  додому.  Але повідомлення про скоєне порушення (створення сміттєзвалища на міській території) дуже здивувало родину, адже за їх словами, у них укладений договір на вивіз сміття з комунальним підприємством, і послугою подворового збору сміття вони  активно користуються, тож, яким чином цей пакет потрапив до балки  й гадки не мають. Дитина – власник зошита, в свою чергу стверджував, що викинув зошит у школі. Хоч і кажуть: не спіймав – не крадій, втім в даному випадку  факти (в одному пакеті й підписаний зошит, й  памперси, а в  родині  є ще  маленька дитина) вказують на  явних порушників.  Та й учні школи памперсами навряд чи  користуються. Тобто те сміття принесене не зі шкільного подвір’я. Висувалось ще одне припущення —  пакет  міг  випасти зі сміттєзбиральної машини.  Втім і тут не стиковка. Після збору сміття  по вулиці, на якій проживає родина, подальший шлях машини зазначеним місцем не пролягає.  Тож,  ймовірно  пакет зі сміттям все ж таки був викинутий,  як кажуть «по пути». І, оступившись, люди просто боялись одразу  у цьому зізнатися.

Позицію адмінкомісії висловив заступник міського голови М.А.Чорний:

________________________________""______________________________________________________________

— На сьогодні міською радою виконана колосальна робота, аби кожен житель нашого міста усвідомив  свою особисту причетність до чистоти Біляївки. За цей час комунальниками було ліквідовано чимало несанкціонованих сміттєзвалищ, які, до речі, створювали  самі жителі.  На  це було витрачено немало коштів.  Інспектори обходили  кожне біляївське подвір’я,  спілкувалися з усіма господарями,  пояснювали та доводили їм думку про необхідність укладання договору на вивіз ТПВ. Як результат, сьогодні  послуга подворового збору сміття сприймається більшістю, як норма.  Тому зараз,  коли  робота по забезпеченню чистоти нашого міста тримається на такому  високому рівні,  ми не можемо бути лояльними до тих, хто порушує  правила благоустрою — порушник має бути притягнутий до відповідальності. Ми не карателі.  Але в іншому випадку чи зрозуміють нас люди,  які  сумлінно сплачують за вивіз сміття і щиро піклуються про чистоту свого міста? Тож, давайте будемо чесними до кінця. Укладаючи договір на вивіз ТПВ з комунальним підприємством,  ми повинні  паралельно укладати його і зі своїм сумлінням, даючи собі обіцянку не викидати сміття на околицях чи закутках, а виносити його,  якщо не до сміттєзбиральної машини, то  до найближчого контейнера. Однак аж ніяк не створювати звалища на міській території.

________________________________""____________________________________________________________________________________________

Після обговорення комісія, керуючись ст.22 КУпАП та  враховуючи  визнання родиною  своєї провини,  вирішила обмежитись винесенням усного зауваження та зобов’язала її в 10-денний строк прибрати від сміття  територію вулиці (повністю  відрізок між вулицею 7-го квітня  (Карла Маркса) до  вул.1-го травня). В іншому випадку на родину  чекатиме штраф у розмірі від 340 до 1360 грн.

 Наступною було розглянуто адмінсправу про несанкціонований злив нечистот з асенізаторських машин та машини «Жива риба» на міській території.  Факти цих порушень були зафіксовані. Власників було притягнуто до відповідальності шляхом накладанням адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Автор — Галина Вауліна

 

Коментарі (0)