ГоловнаНовини містаІнфраструктураПроблема: ДОРОГА ДО ШЛЮБУ - ЧЕРЕЗ БОЛОТО ТА КАЛЮЖІ

Проблема: ДОРОГА ДО ШЛЮБУ - ЧЕРЕЗ БОЛОТО ТА КАЛЮЖІ

23 лютого 2016 - Halina

 

Проблема:  ДОРОГА ДО ШЛЮБУ - ЧЕРЕЗ БОЛОТО ТА КАЛЮЖІ

Подивіться на рай тихий,

На свою країну,

Полюбіте щирим серцем

велику руїну.

У житті кожної молодої пари настає момент, коли один одному вони хочуть сказати «Так» і навіки поєднатися в щасливому шлюбі.

 

Раніше в Україні був звичай перевіряти мужність, витримку та витривалість хлопця перед тим, як дівчина остаточно віддасть йому своє серце та руку. Наречену ховали від хлопця, змушували його виконувати різні завдання, говорити їй комплементи та носити на руках. Нареченого поштували вином та дивилися, чи здатний хлопець вчасно зупинитися, як він себе поводить «під мухою».  Таким чином родина нареченої, її близькі та друзі визначали, чи стане хлопець гарним чоловіком для їх дівчини. І хоча ці традиції майже пішли в минуле, але в нашому місті вони продовжують існувати в формі витонченого випробування. Мова йде про місце, де наші молодята беруть шлюб – в малесенькій кімнаті Біляївського РАГСу, в якій ледве вміщуються всі гості та запрошені. Проте – це півбіди. До будинку РАГСу ще потрібно дістатися через болото та калюжі. А це теж своєрідне випробування наречених на міцність та мужність. Інколи доводиться під’їжджати майже до порогу РАГСу, і це навіть не рятує білосніжну сукню нареченої від брудних плям. Виходить, що один з найурочистіших моментів життя псується виглядом обідраної будівлі РАГСу та жахливою дорогою в калюжах та болоті. Кажуть, що з милим і рай в курені, однак в нашому місті аж занадто буквально сприймають ці слова.

Ми з великою надією кілька років чекаємо, що нарешті відремонтують дорогу по вул. Кіпенко, де зараз знаходиться не тільки відділення РАГСу, а ще й відділення Нової пошти. А значить, сюди приїжджають люди з навколишніх сіл, прибувають машини з вантажем з усієї України. І яке враження ми справляємо на них? Хочеться почути, чи будуть нарешті Біляївською міською радою в цьому році плануватися роботи з будівництва дорожнього покриття по вул. Кіпенко (хоча б шматка до вул. Московської або навіть менше)?

З повагою,

жителька м.Біляївка Людмила

Відповідає Біляївський міський голова М.П.Бухтіяров:

— На цей рік ми ще не визначалися остаточно з переліком доріг, які будемо ремонтувати. Трішки пізніше ми оприлюднимо список. На адресу міської ради надійшло чимало звернень від багатьох вулиць міста, виконком, депутатський корпус міської ради буде визначатися з тими, які робити є першочерговими на цей рік. Якщо виходити з нашої логіки, в першу чергу робити дорогу до найбільш важливих соціальних об’єктів, то, дійсно, сьогодні вулиця Кіпенко цілком справедливо може бути віднесена саме до такої категорії. Тому, думаю, що ми докладемо всіх зусиль, щоб в цьому році знайти кошти на ремонт ділянки дороги по вулиці Кіпенко.

Коментарі (0)