ГоловнаНовини містаІнфраструктура

Інфраструктура

ОНОВЛЕНИЙ МАЙОРІВСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ГОСТИННО ПРИЙНЯВ СВОЇХ ГЛЯДАЧІВ

Існує така традиція — закінчувати всі розпочаті справи, якщо це можливо, у старому році. Саме за таким принципом просувався капітальний ремонт у Майорівському Будинку культури, успішно впоратись з яким вдалося до того, як на годиннику пробила дванадцята — і 2017 рік остаточно вступив у свої права.

19 січня 2017 - Halina | 403 перегляда

КУДИ ЗНИКАЄ АСФАЛЬТ?
19 січня 2017 - Halina | 953 перегляда

Програма «Безпечне місто»  ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЦЕНТРАЛЬНИМИ ДОРОГАМИ – ЗА КРОК ДО ЗАПУСКУ

За інформацією Олександра Чернеги, представника компанії «Flycom», яка займалася монтажем системи відеоспостереження, принцип роботи системи полягає в цілодобовій відеофіксації того, що відбувається на центральних дорогах міста, фотофіксації номерних знаків транспорту. Ця інформація надходитиме на серверну до міської ради, окрім того, в онлайн-режимі за нею можна буде спостерігати у відділенні поліції. Під час монтажу системи враховувалися всі аспекти дорожніх розв’язок, тому, щоб радіус охоплення камерами був максимальний, були розроблені спеціальні металеві конструкції, які встановлені на різних ділянках дороги.

23 січня 2017 - Halina | 1059 переглядів

ЯК ЗРОБИТИ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ ЕКОНОМНИМ, А ОТГ ОСВІТЛЕНОЮ – ОБГОВОРЮВАЛИ В МІСЬКРАДІ

На розширену апаратну нараду в міськраді запросили представників депутатських комісій для того, щоб максимально детально та прозоро обговорити питання, які в подальшому будуть розглянуті ще раз на засіданнях депутатських комісій та на засіданні сесії.

Перше питання стосувалося вуличного освітлення. Економити, але залишити вулиці міста освітленими — можливо, стверджували в своїх доповідях представники КП «Наш дім» О.І.Тьоса та В.Карапетян.

23 січня 2017 - Halina | 448 переглядів

Громадська ініціатива: ЖИТЕЛІ МІСТА ЗАПРОПОНУВАЛИ ЗІБРАТИ ПІДПИСИ ПІД КОЛЕКТИВНИМ ЗВЕРНЕННЯМ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЩЕ ОДНОГО  МАРШРУТУ ДЛЯ АВТОБУСУ «БІЛЯЇВКА-КІЛЬЦЕ»

 

 

10 лютого 2017 - Halina | 879 переглядів

Інспекція з благоустрою звертається: Лютий. Час зимової підрізки дерев
10 лютого 2017 - Halina | 282 перегляда

ЧИ ЙДЕМО В НОГУ З ЧАСОМ: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ, ч.1

Дуже багато біляївців останнім часом цікавилися, що за будівництво відбувається в дендропарку «Дністер». Ми поцікавились цим питанням у керівника КП "Спутник" М.С.Богаченко. Цією статтею ми розпочинаємо цикл публікацій стосовно перспектив розвитку комунальної  галузі Біляївської ОТГ.

 

27 березня 2017 - Halina | 588 переглядів

Замість розбитих люків – новий символ Біляївки

В ОТГ розпочато традиційний двомісячник з благоустрою. Оскільки, на жаль, далеко не всі жителі ОТГ є свідомими громадянами та патріотами свого населеного пункту, вони потребують додаткового контролю та нагадувань з боку інспекції з благоустрою.

3 квітня 2017 - Halina | 676 переглядів

БЕЗКОШТОВНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТУАЛЕТ БЕЗ ЗРУЧНОСТЕЙ АБО КОМФОРТНИЙ ПЛАТНИЙ ТУАЛЕТ  – ТЕПЕР Є ВИБІР
7 квітня 2017 - Halina | 533 перегляда

РУХ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ПІД ЧАС ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ
13 квітня 2017 - Halina | 423 перегляда

ЧИ БУТИ У БІЛЯЇВЦІ СУЧАСНОМУ ДИТЯЧОМУ КАФЕ – ЗАЛЕЖИТЬ ВІД МЕШКАНЦІВ ВУЛИЦІ ГАГАРІНА
19 квітня 2017 - Halina | 714 переглядів
Теги: думка, громадська

ОДНА З ПЕРЕВІРОК ГРОМАДИ НА СПРОМОЖНІСТЬ – ПЕРЕВІРКА СМІТТЯМ

Цими днями в Україні трапилася унікальна подія. Вперше на рівні найвищого керівництва держави заговорили про проблему з поводженням та утилізацією сміття. Заступниця голови Верховної Ради України Оксана Сироїд написала в газеті «Дзеркало тижня»,  (стаття «Сміття несвободи»), що сьогодні в межах кожного українського міста є свої «Грибовичі» і приклад львівського сміття, яке подорожує Україною, — це «дзвін по кожному з нас».

25 квітня 2017 - Halina | 337 переглядів
Теги: екологія

ЗАВЕРШИЛАСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУЛИЦІ СУВОРОВА

Цими днями в місті завершилася довготривала реконструкція вулиці Суворова. В управлінні інфраструктури, комунального майна та земельних відносин називають декілька причин затримок у виконанні робіт.

25 травня 2017 - Halina | 361 перегляд

Сторінки: Перша Попередня 1 2 3 4