ГоловнаНовини містаІнфраструктураОБГОВОРЕНО ПРОЕКТ ПЕРЕБУДОВИ АВТОСТАНЦІЇ

ОБГОВОРЕНО ПРОЕКТ ПЕРЕБУДОВИ АВТОСТАНЦІЇ

6 лютого 2016 - Halina

 

ОБГОВОРЕНО ПРОЕКТ ПЕРЕБУДОВИ АВТОСТАНЦІЇ

Біляївська міська рада в особі інспекції з благоустрою міста продовжує спілкування з власниками «Автостанції» з приводу того, щоб там навели порядок.

Пам’ятаємо, що основні претензії були – стан туалету, градус нахилу пандусу для інвалідних візочків, відсутність поручнів там же, загальний зовнішній вигляд та необхідність загородження території. Це було проговорено з керівником автостанції С.В.Пірожок на зустрічі з міським головою М.П.Бухтіяровим.

 

Отже, в середу, 3-го лютого на території автостанції відбулася зустріч, на якій були присутні головний інженер підприємства-власника автостанції М.Матвійчук, заступник Біляївського міського голови М.А.Чорний, інспектор з благоустрою міста К.О.Калачук, керівник КП «Біляївський водоканал» Ю.М.Вопіловський та представники місцевих ЗМІ.

 

Для початку відзначимо, що одна з проблем вже вирішена. Поряд з пандусом встановили поручні. На сходах набили спеціальні наліпки, аби люди не калічили ноги на слизьких сходах. Однак, ці наліпки хулігани зірвали, кинувши їх поряд зі сходами. Тож, як бачимо, проблема нормального ставлення до громадського майна – залишається дуже актуальною для нашого міста.

 

Далі, представники власника автостанції показали свої варіанти реконструкції туалету. Планується, що зовнішній туалет буде знесено взагалі. А в приміщені автостанції збудують внутрішні туалети. Проект вже виготовлено та погоджено. Разом з керівником КП "Біляївський водоканал" обговорили можливість підключення нових туалетів до системи каналізації міста. Також керівник автостанції С.В.Пірожок показала новий графік роботи автостанції. Згідно з ним автостанція працюватиме з самого ранку та до 21.00. Тож, це частково зніме проблему в центрі міста з відсутністю нормальної вбиральні.

 

Окрім того, представники власника показали свій варіант огорожі автостанції. Однак він знаходиться ще в процесі узгодження. Також представники Біляївської міської ради звернули увагу на необхідність підтримання порядку на автостанції. Для цього, зрозуміло що, потрібно виділяти її власникам якісь кошти, яких наразі немає. Інженер підприємства запевнив, що зараз ця ситуація буде виправлятися. Що ж, сподіваємося, що це — правда. Адже автостанція, безумовно, це лице міста. Саме вона справляє перше враження на гостей Біляївки. Отже, ця тема не закрита. Ми і надалі будемо інформувати про її перебіг.

 

Коментарі (1)