ГоловнаНовини містаІнфраструктура99, 99% ЖИТЕЛІВ ПОВСТАНСЬКОГО УКЛАЛИ ДОГОВІР НА ВИВІЗ ТПВ

99, 99% ЖИТЕЛІВ ПОВСТАНСЬКОГО УКЛАЛИ ДОГОВІР НА ВИВІЗ ТПВ

3 березня 2016 - Halina

 

99, 99% ЖИТЕЛІВ ПОВСТАНСЬКОГО УКЛАЛИ ДОГОВІР НА ВИВІЗ ТПВ

Цими вихідними у селищі Повстанському була проведена робота з населенням щодо укладення договорів з комунальним підприємством «Наш дім» на вивіз твердих побутових відходів.

Нагадаємо, що свою діяльність на посаді сільських старост Володимир Осадчий та Олександр Новак почали з дуже важливого питання – набору штату працівників, які займатимуться питаннями благоустрою у двох населених пунктах. Це озеленювач території, двірники та інспектор з благоустрою. Першим завданням у цьому напрямку стало вирішення питання збору та вивозу сміття на території сіл. Детальніше про роботу, яка була проведена, розповів староста с. Повстанське Володимир Вікторович Осадчий:

— Кампанію з укладення договорів на вивезення  ТПВ ми почали з селища Повстанське. Разом з інспектором з благоустрою Горділовською Тетяною ми обійшли кожен двір та зайшли у кожну квартиру. Жителі отримали детальну інформацію щодо вартості даної послуги та системності вивозу сміття. Особливо позитивно мешканцями селища була сприйнята  інформація стосовно тарифу на вивіз ТПВ.

Раніше плата за дану послугу із розрахунку на одну особу у місяць складала 6 гривень, сьогодні – 3,20, тобто майже наполовину менше. Така приємна цінова політика посприяла тому, що практично всі жителі, окрім одного, уклали договір із комунальним підприємством. На разі подібна кампанія проводиться інспектором з благоустрою та сільським старостою у Майорах.

 

Коментарі (0)