ГоловнаПрограма голови по с. Повстанське та с. Майори

Шановні жителі села Майори та села Повстанське!

З 1-го січня 2016 року громада міста Біляївки разом з Вами житиме однією великою родиною. Ми разом будемо вирішувати наші проблеми, разом будувати наші населені пункти. Буваючи у Біляївці, Ви на власні очі бачили, як змінилося за останні роки наше місто. Ці зміни – в галузі дорожнього будівництва, будівництва мереж водогонів, вуличного освітлення, роботи комунальних підприємств, проведенні свят та спортивно-розважальних заходів – спільна заслуга Біляївської міської ради та жителів Біляївки. Ми маємо досвід, професіоналізм та кадровий потенціал так само інтенсивно працювати на користь Ваших громад.

Перед тим, як було ухвалено рішення про об’єднання громад, я як Біляївський міський голова зустрічався з Вами та Вашими односельцями. Я уважно слухав Ваші питання, зауваження, клопотання. І саме на їхній основі склав свою програму, яку буду просити Вас підтримати.

1.     Я даю 100% гарантію, що Ви ніколи не пошкодуєте про об’єднання з містом Біляївка.

Ми створимо усі умови, щоб послуги адміністративного характеру (довідки, виписки з документів на землю тощо) Ви могли отримувати на місці, як і раніше. Окрім того, ми забезпечимо умови для того, щоб якомога більше додаткових послуг, за якими Ви раніше їхали до Біляївки, Вам надавалися на місці.

2.     Ми відкриємо філіали комунальних підприємств та створимо робочі місця

У Вас запрацюють філіали наших комунальних підприємств, які надають жителям Біляївки різноманітні послуги: з прибирання населеного пункту, збору та утилізації сміття, внутрішнього міського сполучення тощо. Перевагу для працевлаштування в філіалах підприємств матимуть жителі Ваших населених пунктів.

3.     Ми докладемо усіх зусиль, щоб у найкоротший термін вивезти та утилізувати склад отрутохімікатів.

Це питання значиться  в моєму списку як першочергове, позначено червоним. Немає нічого важливішого за здоров’я людей. Я вже шукаю кошти для вирішення цього питання  в екологічних фондах обласного та державного рівнів.

4.     Вирішення питання з відсутністю дитячого садка

Біляївка в рекордний термін збудувала дитячий садочок на 150 місць. Я зроблю все від мене залежне, щоб діти сіл Майори та Повстанське теж могли реалізувати своє право на дошкільну освіту.

5.     Я запевняю, що жодне з важливих рішень, яке стосуватиметься життя сіл Майори та Повстанське, не прийматиметься без узгодження та обговорення в ваших громадах.

6. Ми розпочнемо відбудову селища Повстанського, яке повинно відродити свою славу селища зразкового для проживання своїх жителів.

Порядність, патріотизм та професіоналізм – це той девіз, з яким ми розпочнемо нашу спільну роботу по перетворенню Майорів та Повстанського на найкращі села Одещини!

З повагою,

Біляївський міський голова М.П.Бухтіяров