ГоловнаПрограма міського голови по м. Біляївка

«Шануємо минуле, розбудовуємо сьогодення, впевнено дивимося в майбутнє»

 

Шановні біляївці, майорівці та жителі Повстанського! Дорогі земляки! Сьогодні я звертаюся до Вас не як діючий міський голова, а як кандидат на посаду голови Біляївської міської об’єднаної громади. Протягом цих років, коли Ви довіряли мені бути головою нашої громади, Біляївська міська рада намагалася максимально відкрито, прозоро та відповідально інформувати Вас про нашу роботу, про наші з Вами спільні здобутки та одні на всіх проблеми. Сьогодні ж я хочу розповісти своє бачення подальшого розвитку нашої з вами громади, нашої великої родини, яка нещодавно стала більшою на жителів двох населених пунктів: Майорів та Повстанського.

 

Об’єднання громад, про яке йдеться вище  — це дуже великі перспективи для нас усіх. Вони дають надію на виконання планів, фундамент під які закладалися усіма нами разом ще 5-10 років тому.

 

Мікрорайони Біляївки: буде продовжена робота з їх благоустрою та створення в них комфортних умов для проживання.

 

 

 План наших дій (наразі я говорю не тільки за себе, а за всю команду, яка працює поряд зі мною протягом останніх років) має чітко окреслені завдання, терміни їх виконання та джерела фінансування робіт.  Ми вибудовували наш план виключно на основі колективних звернень від жителів нашого міста, корегували його під час безпосередніх зустрічей з колективами міста, жителями мікрорайонів, представниками громадських організацій,

 

Слобідка та мікрорайон до вулиці Плієва.

 

Це продовження реконструкції дорожнього покриття, будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій, будівництво дитячого майданчика за заявками та зверненнями жителів.

 

 Зелений хутір.

 

Перше і основне завдання – збудувати дорогу, яка дасть змогу включити цей мікрорайон в маршрут руху внутрішньоміського транспорту. Не менш важливе питання – будівництво мережі вуличного освітлення.

 

Так звані «периферійні» вулиці: Чапаєва, Калініна, Фрунзе, Горького, Крайня, Комарова та інші.

 

Перш за все, це продовження робіт з будівництва дорожнього покриття. Продовження будівництва мереж вуличного освітлення. Серед найперших –буде збудоване вуличне освітлення на вулицях Московській та Київській.

 

Мікрорайон Лобанівка, «Промінь».

 

Завдання №1 по цим мікрорайонам – це або ж будівництво, або перепрофілювання існуючих будівель під дитячий садочок. Будівництво дитячого садка в цьому мікрорайоні поставить остаточну та жирну крапку в нашій проблемі з чергою до дошкільних навчальних закладів на кілька поколінь наперед. Серед інших завдань – це продовження робіт з будівництва доріг по вулицям Матросова, Ворошилова, Заводській тощо. В цьому мікрорайоні також в планах – за заявками жителів із визначеним місцем розташування – будівництво дитячого майданчика.

 

Селище Ілліча.

 

Це продовження ремонту дорожнього покриття, пріоритет дорога по вулиці Ілліча, де буквально кілька тижнів тому силами ЖЕКП було змінено дуже проблемний водогін та триває реконструкція фасаду та огорожі ДНЗ «Журавлик». Окрім того, це ремонт приміщення по вулиці Садовій для  організації в селищі Ілліча Клубу змістовного та цікавого дозвілля для жіноцтва та дітей. Окрім того, це подальша реконструкція мереж вуличного освітлення та заміна існуючих з використанням енергозберігаючих технологій.

 

В планах я зупинився виключно на основних моментах.  Ми завжди в місті ставили реальні плани, які можна виконати. Без популізму та пустих обіцянок. Звісно ж, нами буде продовжена робота в тих напрямках, в яких ми працювали протягом останніх років – розвиток  комунальної галузі, культурно-розважального дозвілля, спортивного життя, співпраця з громадськими осередками, підтримка та захист незахищених верств населення, вирішення проблеми із дозвіллям молоді. Не виключаю, що життя вноситиме свої корективи та ставитиме нові завдання, проте всі наші кроки будуть направлені на покращення життя в нашій громаді.

 

Питання №1 – залучення до міста інвестицій для того, щоб забезпечити жителів Білявки робочими місцями, а бюджет міста – новими джерелами доходів. Ми створили умови, щоб такий інвестор прийшов до нас (побудували сучасну КНС, яка необхідна для підприємств аргопереробки; започаткували роботу власної інспекції з державного архітектурного нагляду; визначили місця, привабливі для інвестицій з наявністю усіх комунікацій; з 1-го січня 2016 року зможемо розпоряджатися землями за межами м.Біляївка, але які входять до складу Біляївської міської ради тощо).  Ми хочемо, щоб жителі нашого міста мали вибір на ринку праці, мали гідну заробітну платню, зростав їх добробут, а значить і добробут Біляївки.

 

Завершення серйозних проектів з покращення інфраструктури міста

 

Шановні біляївці! Ми разом з Вами заклали фундамент для реалізації дуже масштабних та потрібних місту проектів. Зараз все залежить від Вас, шановні земляки. Чи залишиться Біляївка містом, яке шанує минуле, надзвичайно швидко будує сьогодення та з упевненістю дивиться в майбутнє? Вирішувати Вам.

 

Я сподіваюся на Вашу підтримку та довіру, бо Біляївка варта того, щоб всі наші з вами мрії, проекти та плани стали реальністю! А наше місто – окрасою України!

 

 

 

 

 

З повагою та щирою вдячністю,

Михайло Петрович Бухтіяров