ГоловнаМіський голова

БУХТІЯРОВ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ

 Бухтіяров Михайло Петрович

Народився в селищі Іванівка Іванівського району Одеської області. Після закінчення школи в 1975 році став студентом Одеського технологічного інституту ім. М.В. Ломоносова за фахом «інженер-механік». У 1980 році отримав направлення на Ізмаїльський консервний завод — один з найбільших в колишньому СРСР, де пропрацював десять років — механіком котельного цеху, секретарем комітету комсомолу і, нарешті, головним механіком підприємства.

У 1990 році закладається м. Теплодар, навколо якого зводяться кілька підприємств-супутників міста, в тому числі — Біляївський хлібокомбінат. Саме сюди направляють працювати головним інженером Михайла Бухтіярова. Цю посаду він займає до 2002 року. У квітні 2002-го його вперше обирають головою Біляївської міської ради. З тих пір своє право на крісло мера Михайло Бухтіяров підтверджував в 2006, 2010, 2015 роках. Закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, 2006 р., спеціальність – магістр державного управління. У 2015 році обирався вже, як голова Біляївської міської об'єднаної територіальної громади, куди увійшли м.Біляївка, с.Майори, с.Повстанське. 
У вільний час захоплюється футболом, у першості Європи серед команд мерів континенту став бронзовим призером у складі команди України.