ГоловнаДепутатський корпус

Авраменко Андрій Олександрович

 

 Дата народження: 27.07.1984

 

 Суб’єкт висування депутата: Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Шкільна, Тініста, Вишнева
  • Провулки: Шкільний, Колгоспний, Пролетарський, Пушкінський І-й, ІІ-й.

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Азаренкова Надія Володимирівна

 

 Дата народження: 20.02.1959

 

 Суб’єкт висування депутата: ПП "Опозиційний блок"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиця Дзержинського

 

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Борисенко Людмила Василівна

 

 Дата народження: 12.04.1961

 

 Суб’єкт висування депутата: ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Комсомольська, Шевченка, Космонавтів
  • Провулки: Шевченко І-й, ІІ-й

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Верро Віталій Вільєвич

 

 Дата народження: 09.04.1966

 

 Суб’єкт висування депутата: ПП "Опозиційний блок"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Горького з №2 по №54 і з №1 по №53 (обидві сторони), Комарова з №1 по №61 і з №2 по №74, Чуйкова з №2 по №68 і з №1 по №103 (обидві сторони)
  • Провулки: Сонячний, Чуйкова, Комінтерну І-й, ІІ-й

 

Програма депутатаБлог депутата

Волженіна Ніна Георгіївна

 

 Дата народження: 29.07.1953

 

 Суб’єкт висування депутата: ПП "Опозиційний блок"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Олега Кошового, Нижня
  • Провулки: Нижній І-й, ІІ-й, ІІІ-й

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Гіжиця Ольга Олександрівна

 

 Дата народження: 07.07.1966

 

 Суб’єкт висування депутата: Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Комінтерну, Радянська, Костіна
  • Провулки: Костіна

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Долготер Анатолій Павлович

 

 Дата народження: 20.05.1954

 

 Суб’єкт висування депутата: Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Генерала Глібова, Ілліча, Кірова, Чкалова
  • Провулки: Кірова, Лікарняний

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Долготер Ольга Савелівна

 

 Дата народження: 09.05.1949

 

 Суб’єкт висування депутата: ПП "Опозиційний блок"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Садова 1, 3, 11

 

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Драган Олександр Вікторович

 

 Дата народження: 03.02.1975

 

 Суб’єкт висування депутата:  Радикальна Партія Олега Ляшка

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Кіпенко з №44 по №74 і з №69 по №129 (обидві сторони), Леніна з №225 по №343 і з №272 по №402 (обидві сторони), Миру з №94 по №226 і з №83 по №217 (обидві сторони), Щорса, Ялинкова
  • Провулки: Піонерський

 

Програма депутатаБлог депутата

Іванов Володимир Іванович

 

 Дата народження: 02.05.1962

 

 Суб’єкт висування депутата: Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Кіпенко з №2 по №42 і з №1 по №67 (обидві сторони), Кравченко, Леніна з №140 по №270 і з №119 по №223 (обидві сторони), Придністровська
  • Провулки: Кравченко, Леніна

 

Програма депутатаБлог депутата

Кіссе Максим Антонович

 

 Дата народження: 28.06.1990

 

 Суб’єкт висування депутата: Політична партія "Наш край "

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Генерала Плієва, Канатна, Лесі Українки, Нова, Степова, Козацька, Кринична, Озерна
  • Провулки: Яськівський

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Кравченко Олена Петрівна

 

 Дата народження: 10.08.1984

 

 Суб’єкт висування депутата: Політична партія "Наш край "

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Леніна з №2 по №138 і з №1 по №117 (обидві сторони), Дністровська І, Дністровська ІІ, Дністровська ІІІ, Дністровська ІV, Дністровська V, Дністровська VІ, Дністровська VІІ, Дністровська VІІІ, Зелений Хутір, Велика Хутірська, Хутірська, Мала Хутірська, Піщана, Пляжна, Мисливська, Балківська
  • Провулки: Балківський І-й, ІІ-й, Річний
Програма депутатаБлог депутата

Крачков Андрій Миколайович

 

 Дата народження: 15.03.1980

 

 Суб’єкт висування депутата: Політична партія "Конкретних справ "

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Гагаріна, Четвертого Козачого Кубанського корпусу, проспект Жовтневої революції

 

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Кукушкін Олег Юрійович

 

 Дата народження: 21.04.1970

 

 Суб’єкт висування депутата: Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Ватутіна, Ворошилова з №2 по №16 і з №1 по №13 (обидві сторони), Горького з №56 по №168 і з №55 по №199 (обидві сторони), Заводська Крайня з №1 по №23 і з №2 по №30 (обидві сторони), Чуйкова з №70 по № 104 і з № 105 по № 181 (обидві сторони), Отамана Білого

 

Програма депутатаБлог депутата

Ніцевич Олеся Володимирівна

 

 Дата народження: 02.04.1993

 

 Суб’єкт висування депутата: Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Горького з №170 по №190 і з №201 по №245 (обидві сторони), Матросова, Молодіжна
  • Провулки: Горького, Матросова, Молодіжний

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Осадча Наталія Володимирівна

 

 Дата народження: 29.06.1973

 

 Суб’єкт висування депутата: Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Селище Повстанське

 

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Підмазко Микола Миколайович

 

 Дата народження: 18.02.1983

 

 Суб’єкт висування депутата: ПП "Опозиційний блок"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Слобідська, Карла Маркса, Першого Травня, Виноградна, Перемоги, Свободи, вулиці Березова, Бузкова, Каштанова
  • Провулки: Горького, Матросова, Молодіжний

 

Програма депутатаБлог депутата

Раздорожна Ірина Юріївна

 

 Дата народження: 19.03.1992

 

 Суб’єкт висування депутата: Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Житловий масив садівничого кооперативу “Тірас”

 

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Римарчук Сергій Володимирович

 

 Дата народження: 15.11.1976

 

 Суб’єкт висування депутата: Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Ворошилова з №18 по №50 і з №15 по №53 (обидві сторони), Затишна, Зелена, Квіткова, Крайня з №32 по №104 і з №25 по № 93 (обидві сторони), Леніна з №345 по №407 (непарна сторона) і №404, Теплична

 

Програма депутатаБлог депутата

Рогачко Олег Володимирович

 

 Дата народження: 18.09.1982

 

 Суб’єкт висування депутата:  Радикальна Партія Олега Ляшка

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Миру з №2 по №92 і з №1 по №81 (обидві сторони), Московська з №20 по № 64 і з №27 по №125 (обидві сторони), Чапаєва з №1 по №49 і з №2 по №48 (обидві сторони)
  • Провулки: Некрасова

 

Програма депутатаБлог депутата

Руденко Андрій Олександрович

 

 Дата народження: 15.08.1981

 

 Суб’єкт висування депутата: Політична партія "Конкретних справ "

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Одеська, Петровського з №60 по №146 і з №59 по №139 (обидві сторони), Фрунзе з №55 по №143 і з №54 по №138 (обидві сторони), Комарова з №63 по №151 і з №76 по №158

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Сокуренко Віктор Володимирович

 

 Дата народження: 28.02.1984

 

 Суб’єкт висування депутата: ПП "Опозиційний блок"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Садова 2, 4-10, 12-18
  • Провулки: Садовий І, ІІ

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Усенко Василь Миколайович

 

 Дата народження: 30.09.1972

 

 Суб’єкт висування депутата: Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Пушкінська, Суворова, Московська з №2 по №18 і з №1 по №25 (обидві сторони), Гоголя
  • Провулки: Радянської Армії, Суворова

 

 

Програма депутатаБлог депутата

Філіппова Тетяна Іванівна

 

 Дата народження: 06.01.1972

 

 Суб’єкт висування депутата: ПП "Опозиційний блок"

 

 Закріплені вулиці: 

  • Вулиці: Калініна з №65 по №187 і з №60 по №176 (обидві сторони), Котовського, Чапаєва з №51 по №75 і з №50 по №72 (обидві сторони)

 

 

Програма депутатаБлог депутата