ГоловнаФестивалі та святаФестиваль «Біла лілія»

Фестиваль «Біла лілія»

29 січня 2016 - Halina

 

Фестиваль «Біла лілія»

Щороку, в останню суботу вересня, у м.Біляївка традиційно проходить фестиваль народної творчості «Біла лілія».

Родзинкою фестиваля є виставка-продаж місцевого національного блюда – вертути. Спробувати справжню вертуту можна тільки у Біляївці, де роблять її по старовинному рецепту, який передається від бабусі до онучки. Золотава, смачна, запашна вертута з хрусткою скоринкою, з картопляною, сирною чи солодкою начинкою – це не єдине заради чого варто приїхати чи прийти на фестиваль «Біла лілія».

Тут можна подивитися витвори талановитих рук місцевих майстринь, випити келих справжнього біляївського вина, посмакувати шашликом, варениками, голубцями, приготовленими за особливими рецептами. Кожен рік фестиваль доповнюється новими цікавинками. Найяскравішими є Парад наречених та Парад дитячих візочків. У 2015 році додалася виставка свійських птахів та ретро-автомобілів. Загалом, фестиваль «Біла лілія» — це цілий день гулянь, веселощів, народних пісень та забав, який, зазвичай, закінчується грандіозним концертом та чудовим салютом.

    

Для того, щоб побувати на справжньому українському ярмарку – не потрібно їхати до Сорочинців! Це все є у чудовому місті Біляївка, що знаходиться поряд з Одесою. Ми запрошуємо всіх шанувальників етно-відпочинку відвідати наш фестиваль. Переконані, що Ви обов’язково повертатиметесь на нього знову і знову!

 

Коментарі (0)