ГоловнаБлоги
Блоги
Стрічка записів (51) Усі блоги
Блог Рогачко Олега ВолодимировичаВелосипедні зупинки
Біляївка стане привітнішою для велосипедистів, виконком затвердив проект рішення "Про встановлення велосипедних стоянок біля об'єктів інфраструктури"
Велосипедні зупинки

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаЧерговий семінар у міській раді
Сьогодні в міській раді був семінар присвячений визначенню напрямків розвитку нашої території. Окрім інших ідей Федоренком Вадимом було запропоновано створити виробництво пілет із соломи – сировина яка є відходом сільськогосподарського виробництва. Ввечері в ВК ми трішки поспілкувались та за результатами спілкування з’явились деякі цифри. Солома, сировина, яку сільськогосподарські виробники майже не використовують, тому її можна використовувати безкоштовно. або за символічну платню. Є така техніка: http://landmaschinen.krone.de/p%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9/novosti/news-archiv/news-archiv-2015/agritechnica-news/krone-predstavljaet-pervyi-v-mire-zagotovshchik-pellet/, що виробляє пілети одразу на полі без додаткових логістичних затрат, що дозволить одразу розвозити на склад готової продукції, або по споживачам. Виходячи з того, що на семінарі були представники двох сільськогосподарських підприємств, загальна площа вирощування зернових у яких складає близько 1700 га. Середня врожайність зернових у нас 2500 кг з гектару. Рахується що на тону отриманого зерна приходиться тонна соломи. Тобто з орієнтованої площі має бути 1700*2500=4 250 000 кг. соломи, з яких можливо зробити пілети. Один кілограм пілет із соломи виділяє 3465 кКал. Енергії, тобто можна отримати 14726250000 ккал або 14726,25 ГКал енергії, що тотожне 1416667 метрам кубічним блакитного палива. Серед переваг бачу наступне: робочі місця, відносна енергетична незалежність, зменшення витрат на енергоносії, зменшення неконтрольованих пожеж. Мінуси: потреба в переобладнанні котелень. За інформацією з джерел в Інтернет теплова енергія з 1 м. кубічного блакитного палива тотожна енергії 2,5-3 кг. пілет із соломи, враховуючи те, що ринкова вартість пілет 1-1,5 грн за кілограм вартість опалення пілетами може бути дешевшим майже в два рази від газового, єдине, що додасться метушні.
Спробую дізнатись скільки міська бюджетна сфера споживає Гкал за опалювальний сезон для співставлення показників.
Розрахунки зроблені на основі даних з мережі Інтернет, тому приблизні. В кого які думки з цього приводу.

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаІнвестиційна пропозиція
Не так давно, влітку 2016 року, рішенням сесії Бляївської міської ради було затверджено інвестиційний паспорт Біляївської ОТГ, який покликаний залучити інвестиції до громади (http://bilyaivka.od.ua/m-ska-rada/dokumenti-m-sko-radi/2016untitled/-nvestic-inii-pasport-b-lja-vsko-otg.html). В паспорті було визначено 7 земельних ділянок для наступних інвестиційних пропозицій:
будівництво підприємства, що відповідає екологічній концепції громади;
будівництво спорткомплексу;
будівництво торгівельно-розважального центру.
Нещодавно до міської ради звернувся підприємець Українець Сергій Борисович, керівник ТОВ «Тріада-МК», який виявив бажання інвестувати у розвиток ягідництва (земельна ділянка що знаходиться на Зеленому Хуторі). Його пропозиція – це вирощування малини, смородини лохини та інших ягід в тунелях з подальшим розширенням, та будівництвом цеху по виробництву соків прямого віджиму. Після перемовин у міській раді за участі депутатів та членів виконкому, було вирішено відвідати ягідники, сади та виробництво ТОВ «Тріада-МК» у Вінницькій області, яке вже працює. В ході робочого візиту, делегація міської ради відвідала наступні об’єкти:
підприємство Фруктона на якому в морозильних камерах зберігаються ягоди, м. Вінниця;
підприємство по виробництву соків прямого віджиму, смт Муровані Курилівці;
ягідники та сади, с. Снітків, Мурованокурілецького району Вінницької області.
Декілька відео: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlOdgF0B-TXPwvg2fzNiSyIFw95bXaECi

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаРозміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках
31 січня на спільному засіданні комісій з питань планування, бюджету і фінансів та з питань транспорту, зв'язку, житлово-комунального господарства та будівництва обговорювали перелік заходів, які плануються здійснюватись за рахунок коштів бюджету розвитку. Серед переліку, були й об'єкти 13-го округу, серед яких:
капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Московська (від вул. Калинова до вул. Горького) - 1500 тис. грн.;
капітальний ремонт мережі зовнішнього вуличного освітлення вул. Московська - 500,0 тис.грн.

Під час засідання комісій повідомив членів бюджетної комісії норми "порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р. № 6 та запропонував розмістити частину тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у одному з 4-х державних банках. На наступному засіданні бюджетної комісії від фінансового управління міської ради маємо заслухати інформацію стосовно можливості та розміру тимчасово вільних коштів для розміщення на депозитному рахунку.

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаНоворічні подарунки з державного та обласного бюджетів.
Сьогодні відбулась, сподіваюсь, остання сесія в 2016 році, якою було внесено зміни до бюджету Біляївської ОТГ на 2016 рік, та затверджено субвенції з обласного та державного бюджетів.
Так, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.12.2016р. №980-р бюджету Біляївської ОТГ передбачено 199 000 гривень на придбання дитячого майданчику для ДНЗ «Веселка».

Рішенням сесії Одеської обласної ради від 23.12.2016р. «Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2015 року № 49-VІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2016 рік» Біляївській ОТГ передбачено 5 000 000 гривень за рахунок субвенції на виконання інвестиційних проектів, з яких:

капітальний ремонт зовнішнього вуличного освітлення по вул. Московська, м. Біляївка, Одеської обл. - 500 000 гривень;

капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Московська, м. Біляївка, Одеської обл. - 1 500 000 гривень;

розбирання будівель за адресою: Одеська обл., м. Біляївка, вул. Успенська, 4 - 1 500 000 гривень;

капітальний ремонт тротуару по вул. Успенська, м. Біляївка, Одеської обл. - 1 500 000 гривень.

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаIT2SCHOOL
18 грудня у місті Одеса відбудеться захід, на якому учні IT2SCHOOL презентують результати свого навчання за напрямами: Python+Prezi, Scratch, HTML/CSS+WEB Дизайн. На даний час веду перемовини, стосовно відкриття подібних курсів у місті Біляївка, тому планую разом з волонтером, представником ЗМІ та освіти відвідати цей захід.
#IT2SCHOOL
IT2SCHOOL

IT2SCHOOL

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаШановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування, активісти самоврядних органів!
Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!
Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати сильну та заможну Українську державу. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.
Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі!
Шановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування, активісти самоврядних органів!

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаНавчальний семінар для депутатів місцевих рад м. Харків.
На початку грудня взяв участь у навчальному семінарі для депутатів місцевих рад в рамках проекту «Посилення місцевої демократії. Земельні відносини» організованого Інститутом Політичної Освіти за сприяння NED (National Endowment for Democracy), який проходив у місті Харків. На семінарі були присутні депутати міських рад з Дніпропетровської, Харківської, Київської, Тернопільської, Одеської, Івано-Франківської, Полтавської, Житомирської, Сумської, Львівської, Хмельницької, Харківської, Чернігівської областей. Окрім теми земельних відносин слухачі отримали також інформацію стосовно методів спілкування з громадськістю, можливостей співпраці ОМС та громадського сектору, побудови комунікацій в команді тощо. Крім того, учасники семінару мали можливість поспілкуватись з колегами з інших областей, обмінятись досвідом, залишити контакти для подальшого спілкування та співпраці. Дякую експертам Інституту Політичної Освіти за можливість брати участь у навчальних семінарах для депутатів місцевих рад та удосконалювати свої знання як депутата Біляївської міської ради.
Навчальний семінар для депутатів місцевих рад м. Харків.
Навчальний семінар для депутатів місцевих рад м. Харків.


Навчальний семінар для депутатів місцевих рад м. Харків.
Навчальний семінар для депутатів місцевих рад м. Харків.

Навчальний семінар для депутатів місцевих рад м. Харків.

Навчальний семінар для депутатів місцевих рад м. Харків.

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаЗ 25 річницею створення Збройних Сил України!
З 25 річницею створення Збройних Сил України!
Поваги від українців та страху від ворогів!
З 25 річницею створення Збройних Сил України!

 

Блог Рогачко Олега ВолодимировичаІнформаційні таблички з розкладом руху маршруту "Кільце"
Нарешті почали виготовлятися перші інформаційні таблички з розкладом руху міського громадського транспорту. Наступним етапом буде встановлення їх біля автобусних зупинок.
Інформаційні таблички з розкладом руху маршруту "Кільце"

Раніше з цього приводу:
http://bilyaivka.od.ua/blogs/blog-rogachko-olega-volodimirovicha/dorozhnja-rozm-tka-ta-rozklad-ruhu-pasaz.html
http://bilyaivka.od.ua/blogs/blog-rogachko-olega-volodimirovicha/-nformac-in-tablichki-z-rozkladom-ruhu-m.html

 

Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання